Facebook GooglePlus Twitter

 • Pożar w miejscowości Parzeń w powiecie płockim.

   W dniu dzisiejszym o godzinie 17:00 doszło do pożaru w miejscowości Parzeń.

 • Co oznacza numer VIN?

  Często można się spotkać, że nie wiemy gdzie należy szukać numeru VIN oraz czym w zasadzie je

 • Chemia samochodowa - proces pielęgnacji samochodu

  Pielęgnacja samochodu z pozoru wydaje się być bardzo proste – myjnia ręczna lub automatyczna,

 • Ari.K dj i producent pochodzący z Płocka!

  Już jest kolejny klip pokazujący piękno naszego miasta. Ari.K dj i producent pochodzący z

 • Uniwersalny neutralizator zapachów - Silver Fresh

  Obuwie, odzież czy tekstylia często wymagają odświeżenia. Nie chodzi tylko i wyłącznie o regu

Ogłoszenia Płock, Praca Płock i okolice - Aktualności Płock
wtorek, 19 marzec 2019 18:02

 W dniu dzisiejszym o godzinie 17:00 doszło do pożaru w miejscowości Parzeń.

czwartek, 31 styczeń 2019 07:59

Początek nowego roku to dobra okazja, aby coś zmienić w swoim życiu. Wśród najczęstszych postanowień pojawiają się plany związane z regularnym oszczędzaniem – do gromadzenia kapitału przymierza się ponad 17% Polaków. Jeśli i Ty do nich należysz, dowiedz się od czego zacząć oszczędzanie i jak to robić z sukcesem.

poniedziałek, 28 styczeń 2019 06:13

Często można się spotkać, że nie wiemy gdzie należy szukać numeru VIN oraz czym w zasadzie jest.

czwartek, 17 styczeń 2019 12:55

Freelancing i praca zdalna zyskują w ostatnich latach na popularności. Na fali tego trendu powstają kolejne biura coworkingowe, umożliwiające wolnym strzelcom wynajęcie przestrzeni do pracy. Dlaczego ich oferta spotyka się z takim zainteresowaniem?

środa, 09 styczeń 2019 09:55

Pielęgnacja samochodu z pozoru wydaje się być bardzo proste – myjnia ręczna lub automatyczna, trochę wody z płynem czyszczącym, potem wosk – i gotowe. W rzeczywistości właściwy proces pielęgnacji samochodu to nie tylko usunięcie brudu, ale także konserwacja każdej powierzchni w celu wydłużenia jej żywotności. Temu właśnie służą nowoczesne preparaty samochodowe.

piątek, 21 grudzień 2018 10:53

Kolejny rok akademicki za pasem, a to oznacza, że znów ogromna liczba osób rozpocznie nowy etap edukacji. Dla wielu będzie to przełomowy moment, zwłaszcza w przypadku, kiedy podjęcie studiów będzie łączyło się z przenosinami do innego miasta. Taka zmiana w życiu to ciekawe wydarzenie i okoliczności, które doskonale kształtują charakter. Ale nauka z dala od domu to nie tylko czesne i inne opłaty, to także koszty utrzymania studenta.

poniedziałek, 17 grudzień 2018 14:36
Już jest kolejny klip pokazujący piękno naszego miasta. Ari.K dj i producent pochodzący z Płocka, jak mówi muzyka zawsze płynęła w jego żyłach. Po dwuletniej przygodzie w branży disco wraca do korzeni z swoim autorskim singlem Second Chances. Druga szansa - tak to dla mnie druga szansa i powrót do muzyki klubowej. Miałem zaszczyt stworzyć ten utwór dzięki wsparciu moich przyjaciół, którzy zawsze szczerze podpowiadali I wspierali, bo nie raz ten projekt otarł się o kosz. Teledysk to wielki spontan grono tych samych znajomych,znajomi producenci i jest również i teledysk do którego oglądania na YouTube serdecznie zapraszam - Ari.K dj.
poniedziałek, 17 grudzień 2018 14:35

Obuwie, odzież czy tekstylia często wymagają odświeżenia. Nie chodzi tylko i wyłącznie o regularne ich pranie i czyszczenie, ale także zapobieganie rozwojowi przykrych zapachów. Taka ochronę możemy uzyskać stosując preparaty z jonami srebra. Pierwiastek ten skutecznie hamuje rozwój bakterii i grzybów, tym samym hamując rozwój przykrych zapachów.

środa, 05 grudzień 2018 10:33

Dla sporej części osób odwiedzających północną część naszego kraju, Trójmiasto to przede wszystkim morze i gorące piaski. Czy oznacza to, że poza sezonem letnim turyści nie mają tu czego szukać? Bynajmniej! Na każdego, kto podczas zimowego urlopu nad morzem zechce zażyć zimowej aktywności, czeka wiele ciekawych możliwości. Co konkretnie? Tego dowiecie się poniżej.

wtorek, 04 grudzień 2018 13:49

Technologie budowlane zmieniają się wraz z naszymi stale rosnącymi oczekiwaniami. Bo kto chciałby dzisiaj mieszkać w domu z plamami wilgoci i grzybnią na ścianach czy suficie? Dlatego hydroizolacja w budownictwie cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter