Facebook GooglePlus Twitter

 • IPiłkarski weekend w Płocku!

  Piłkarski weekend w Płocku!

  Najbliższy weekend w Płocku to nie tylko derbowy pojedynek z Legią Warszawa o prymat na Mazowszu. Zanim do niego dojdzie - dzień wcześniej - swoje spotkania rozegra drugi zespół oraz juniorzy s...

 • IBudowa przedszkola nr 3 przekroczyła półmetek!

  Budowa przedszkola nr 3 przekroczyła półmetek!

  - Prace przy nowym przedszkolu nr 3 przy ul. Gałczyńskiego idą zgodnie z planem . Obiekt jest wykonany w ponad 60 procentach – mówił na czwartkowym spotkaniu z dziennikarzami prezydent Płocka ...

 • IGadżety reklamowe, które zwracają uwagę

  Gadżety reklamowe, które zwracają uwagę

  Powiadają, że reklama jest dźwignią handlu. Trudno się z tym nie zgodzić. Wystarczy tylko, że pokażemy dany produkt oraz jego cudowne właściwości i nagle popyt na niego wzrasta. Tym bardzie...

 • ICo powinien mieć każdy kierowca?

  Co powinien mieć każdy kierowca?

  Obecnie coraz więcej osób posiada prawo jazdy. Niektórzy z nas każdego roku przebywają naprawdę znaczne odległości. Jazda samochodem jest wygodna, a może być jeszcze wygodniejsza dzięki zas...

 • IZawodnicy Nafciarzy zmierzą się z Legendami klubu! Mecz Mistrzów - Rewanż

  Zawodnicy Nafciarzy zmierzą się z Legendami klubu! Mecz Mistrzów - Rewanż

  Już za dwa dni odbędzie się wyjątkowy mecz piłki ręcznej. Po raz drugi zawodnicy Nafciarzy zmierzą się z Legendami naszego klubu. Przed rokiem było mnóstwo dobrej zabawy, a jak będzie teraz...

 • Piłkarski weekend w Płocku!

  Najbliższy weekend w Płocku to nie tylko derbowy pojedynek z Legią Warszawa o prymat na Mazowszu.

 • Budowa przedszkola nr 3 przekroczyła półmetek!

  - Prace przy nowym przedszkolu nr 3 przy ul. Gałczyńskiego idą zgodnie z planem . Obiekt jest wyk

 • Gadżety reklamowe, które zwracają uwagę

  Powiadają, że reklama jest dźwignią handlu. Trudno się z tym nie zgodzić. Wystarczy tylko, że

 • Co powinien mieć każdy kierowca?

  Obecnie coraz więcej osób posiada prawo jazdy. Niektórzy z nas każdego roku przebywają naprawd

 • Zawodnicy Nafciarzy zmierzą się z Legendami klubu! Mecz Mistrzów - Rewanż

  Już za dwa dni odbędzie się wyjątkowy mecz piłki ręcznej. Po raz drugi zawodnicy Nafciarzy zmi

Ogłoszenia Płock, Praca Płock i okolice - Aktualności Płock
sobota, 26 sierpień 2017 07:13

Zdjęcia z wakacji to must have każdego letniego sezonu. Dlatego pakując się na wyjazd, prawie zawsze kilkukrotnie sprawdzamy czy przypadkiem nie zapomnieliśmy o aparacie… telefonicznym! Taka prawda, w dzisiejszych czasach smartfony przejęły nie tylko funkcje kalendarza, poczty elektronicznej czy biura, ale coraz częściej służą nam również jako właśnie kompaktowy przyrząd do robienia zdjęć. Okazuje się też, że nie każdy chce zabierać na wakacje drogie smartfony. Ryzyko, że wpadnie do wody, spadnie z wysokości albo po prostu ulegnie uszkodzeniu jest zbyt duże. Właśnie dlatego warto pomyśleć o takim telefonie, który po pierwsze nie będzie kosztował fortuny, a po drugie pozwoli na swobodne korzystanie z Internetu oraz da nam możliwość uwiecznienia tych najważniejszych, wyjazdowych momentów.

piątek, 18 sierpień 2017 07:14

Najbliższy weekend w Płocku to nie tylko derbowy pojedynek z Legią Warszawa o prymat na Mazowszu. Zanim do niego dojdzie - dzień wcześniej - swoje spotkania rozegra drugi zespół oraz juniorzy starsi Wisły.

piątek, 18 sierpień 2017 07:06
- Prace przy nowym przedszkolu nr 3 przy ul. Gałczyńskiego idą zgodnie z planem . Obiekt jest wykonany w ponad 60 procentach – mówił na czwartkowym spotkaniu z dziennikarzami prezydent Płocka Andrzej Nowakowski. Okazją do spotkania i konferencji na placu budowy Miejskiego Przedszkola nr 3 był fakt, że inwestycja przekroczyła półmetek i szybko zaczyna zbliżać się do końca. Przekazanie placu budowy nastąpiło 10 października 2016 roku, czas na przebudowę kończy się w połowie stycznia 2018.
czwartek, 17 sierpień 2017 11:05

Powiadają, że reklama jest dźwignią handlu. Trudno się z tym nie zgodzić. Wystarczy tylko, że pokażemy dany produkt oraz jego cudowne właściwości i nagle popyt na niego wzrasta. Tym bardziej, jeśli użyjemy w tym celu gadżetów reklamowych. Nawet jeśli pierwotnie potencjalni klienci nie są wyjątkowo zainteresowani naszą działalnością, to gdy dostaną do ręki długopis, notatnik czy czapkę z logo firmy, mimowolnie zwracają na nią uwagę. Ponadto, gdy przedmiot jest dobrze wykonany i praktyczny, nasza ocena również idzie w górę.

czwartek, 17 sierpień 2017 11:02

Obecnie coraz więcej osób posiada prawo jazdy. Niektórzy z nas każdego roku przebywają naprawdę znaczne odległości. Jazda samochodem jest wygodna, a może być jeszcze wygodniejsza dzięki zastosowaniu kilku ciekawych rozwiązań. Jakie gadżety powinien mieć każdy kierowca, który chce poruszać się swoim samochodem komfortowo, a przy tym bezpiecznie?

czwartek, 17 sierpień 2017 10:56
Już za dwa dni odbędzie się wyjątkowy mecz piłki ręcznej. Po raz drugi zawodnicy Nafciarzy zmierzą się z Legendami naszego klubu. Przed rokiem było mnóstwo dobrej zabawy, a jak będzie teraz? Przekonamy się w sobotę. Początek wielkiego pojedynku o godz. 17.
piątek, 11 sierpień 2017 10:58

Siłownie w Warszawie cieszą się dużą popularnością. Ludzie lubią aktywnie spędzać wolny czas, ponieważ rozumieją jak bardzo istotnym składnikiem zdrowego stylu życia jest sport. Niemniej jednak, nie każdy czerpie przyjemność z dźwigania ciężarów. W końcu nie wszyscy chcą zbudować wielką mięśniową zbroję. Jeżeli brakuje im takiej motywacji, mogą czuć się znużeni i znudzeni. Często szukają alternatywy, która da im możliwość poczucia adrenaliny i związanej z nią euforii. Dobrym sposobem na wzbudzenie w sobie takich emocji jest jazda konna. Jest to piękny sport, który daje możliwość obcowania ze wspaniałymi zwierzętami, jakimi są konie. Poza tym, może on przynieść wiele korzyści dla kondycji oraz faktycznej siły organizmu. Tylko pozornie może wydawać się, że siedzenie na koniu jest proste. Otóż jest wprost przeciwnie.

środa, 09 sierpień 2017 09:53

Policjanci z Wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu z Komendy Miejskiej Policji w Płocku, zatrzymali kobietę podejrzaną o usiłowanie zabójstwa innej kobiety, mieszkanki Płocka. Podejrzana została aresztowana na trzy miesiące, grozi jej kara do dożywotniego pozbawienia wolności.

środa, 09 sierpień 2017 08:44

Sauna fryzjerska to element wyposażenie każdego profesjonalnego salonu fryzjerskiego. Nie ma w tym nic zaskakującego, ponieważ coraz więcej klientów jest zainteresowanych specjalnymi zabiegami pielęgnacyjnymi. Jeśli zależy Ci na tym, aby zadowoleni klienci wracali do Twojego salonu, zainwestuj w profesjonalną saunę fryzjerską. Na rynku sprzętu fryzjerskiego można znaleźć zarówno modele ekonomiczne, jak i bardziej funkcjonalne, których cena jest odpowiednio wyższa.

środa, 09 sierpień 2017 08:37

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Płocku prowadzą poszukiwania za zaginionym Adrianem Atłaskim lat 30.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter