Facebook GooglePlus Twitter


czwartek, 26 kwiecień 2018 21:49

Giełda ogrodnicza na Nowym Rynku!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Miło na poinformować, że dnia 6 maja 2018 roku na placu Nowy Rynek 1 przed Teatrem Dramatycznym po raz siódmy na nowo zakwitnie wielokolorowy ogród a to za sprawą IX edycji Giełdy Ogrodniczej.

1

 

Podczas targów, które tradycyjnie rozpoczną się od godziny 8:00 będzie można zachwycić się różnymi odmianami kwiatów, krzewów, drzewek, ziół i innych roślin, zaczerpnąć wiedzy od doświadczonych hodowców a przede wszystkim miło i rodzinnie spędzić niedzielę.

-Co roku na naszą Giełdę Ogrodniczą przyjeżdżają osoby z Łodzi, Warszawy, czy z okolicznych miejscowości i z roku na rok liczba odwiedzających wzrasta - mówi Radosław Bednarski, prezes spółki Rynex. - Mamy wielu stałych wystawców, staramy się jednak, aby nasza impreza przyciągała coraz więcej osób - dodaje Radosław Bednarski, prezes spółki Rynex.

 

Giełda ogrodnicza organizowana jest dwa razy do roku w okresie wiosennym i jesiennym, pojawiają się wystawcy z całego kraju z okolic Łodzi, Warszawy i oczywiście Płocka. Na giełdzie można zakupić rośliny ,sprzęt ogrodniczy, meble ogrodowe, korę, porozmawiać z fachowcami i wymienić się doświadczeniami z innymi ogrodnikami( hobbistami).

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników roślin, zapalonych ogrodników, rodzinnym z dziećmi na plac przed Teatrem Dramatycznym 8 maja 2018 roku.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter