Facebook GooglePlus Twitter


piątek, 15 czerwiec 2018 14:29

Krystian Miś zawodnikiem Wisły!

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Krystian Miś został zawodnikiem Nafciarzy. 22-latek z naszym klubem związał się dwuletnią umową, w której zawarto opcję przedłużenia kontraktu o kolejny rok. Do Wisły Płock kolejny nowy piłkarz dołącza na zasadzie transferu gotówkowego z Korony Kielce.

 

1

 

Miś urodził się 12 kwietnia 1996 roku w mieście Syców. Pierwsze piłkarskie kroki stawiał w Śląsku Wrocław, choć nie udało mu się zadebiutować w pierwszej drużynie Wojskowych i grał jedynie w juniorach oraz drugim zespole Wojskowych. Krystian mierzy 182 cm wzrostu, a jego nominalną pozycją jest środek obrony. Nie obca jest mu jednak również gra z lewej strony bloku defensywnego.

 

W ostatnim sezonie nasz najnowszy nabytek reprezentował barwy kieleckiej Korony, w której zadebiutował w LOTTO Ekstraklasie w meczu 1. kolejki sezonu 2017/2018 z Zagłębiem Lubin (0:1). Minione rozgrywki zakończył z 10 występami (427 minut na boisku) na koncie. Wcześniej z powodzeniem grał dla drugoligowej Legionovii Legionowo (28 występów / 2 bramki / 1 asysta).

 

- Krystian jest zawodnikiem, który również wpisuje się w nasz plan budowy zespołu. To młody, perspektywiczny piłkarz, cechujący się dobrą dynamiką, który z pewnością wzmocni rywalizację w defensywie. Drzemie w nim ogromny potencjał i wiem, że w Wiśle Płock zaprezentuje pełnię swoich możliwości - powiedział Łukasz Masłowski, dyrektor sportowy Wisły Płock.

 

Krystian, witamy w niebiesko-biało-niebieskich szeregach i życzymy samych sukcesów!

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter