Facebook GooglePlus Twitter


środa, 20 czerwiec 2018 06:31

Pięć włamań do domów jednego dnia!

Oceń ten artykuł
(1 głos)

 

Minionej doby doszło do jednego wypadku przy ul. Wyszogrodzkiej o którym pisaliśmy już wczoraj. 6 kolizji w mieście oraz 3 kolizji w powiecie płockim. Nietrzeźwy kierowca został zatrzymany na terenie powiatu w miejscowości Dobrzyków. Do izby wytrzeźwień zostało doprowadzonych 7 osób.

 

 

19 czerwca w Płocku przy ul. Zgliczyńskiego doszło do włamania do mieszkania i kradzież pieniędzy oraz biżuterii. Wartość strat ok. 3200 zł.


19 czerwca w Płocku przy ul. Gierzyńskiego doszło do włamania do mieszkania i kradzież laptopa, biżuterii i monet okolicznościowych. Wartość strat ok. 4300 zł.


19 czerwca w Płocku przy ul. Faustyny doszło do włamania do domu, z domu nic nie zginęło. Wartość strat spowodowana uszkodzeniami 2200 zł.


19 czerwca w Płocku przy ul. Szarych Szeregów doszło do włamania do mieszkania, z mieszkania nic nie zginęło. Wartość strat spowodowana uszkodzeniami ok. 100 zł.


19 czerwca w Płocku przy ul. Dobrowolskiego, usiłowanie włamania do mieszkania. Wartość strat spowodowana uszkodzeniami ok. 260 zł.


Dzisiaj policjanci w radiowozie z wideorejestratorem będą dbać o bezpieczeństwo ruchu drogowego:
w godz. 6.00 – 14.00 na DK 60 i DK 7, trasa Płock – Mława.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter