Facebook GooglePlus Twitter


wtorek, 05 kwiecień 2016 12:56

Koniec Polish Hip-Hop Festival. Początek - Polish Hip-Hop TV Festival!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Do rozpoczęcia Polish Hip-Hop TV Festival 2016 pozostało już tylko 121 dni. To jedno z największych i najważniejszych polskich wydarzeń hiphopowych. Tegoroczny festiwal zmienia swoją nazwę. Dodany został skrót „TV” w związku z zawarciem czteroletniej umowy z Grupą ZPR Media S.A., która jest właścicielem m. in. stacji telewizyjnych: Hip Hop TV, ESKA TV oraz Radia ESKA.


hiphop


Być może jest to niewielka zmiana w nazwie ale za to ogromny skok w kierunku zwiększenia atrakcyjności festiwalu. Telewizja Hip Hop TV została sponsorem tytularnym imprezy na płockiej plaży i gwarantem jeszcze większej zabawy.


Polish Hip-Hop TV Festival 2016 odbędzie się w dniach 4-7 sierpnia i tradycyjnie rozpocznie się czwartkowymi eliminacjami do kultowej już Płockiej Bitwy Freestyle. W piątek i w sobotę przygotujcie się na dawkę najlepszych hiphopowych dźwięków na nadwiślańskich, gorących piaskach. W tym roku line-up festiwalu zapowiada się naprawdę imponująco.

Podczas dwóch dni zagrają dla Was między innymi:

  • Ten Typ Mes wraz z live bandem (PL),
  • Snowgoons (DE),
  • Taco Hemingway (PL),
  • Kartky (PL),
  • Sitek/JNR (PL).


"To dopiero pierwsi ogłoszeni artyści, a przed nami jeszcze wielu znakomitych wykonawców polskiej i zagranicznej sceny hiphopowej" - zapowiada biuro prasowe Polish Hip-Hop TV Festival. "Kolejna nowość jaką przygotowaliśmy w tym roku to niedzielna impreza na statku i jeżeli myślicie, że tego dnia damy Wam odpocząć, to się grubo mylicie. Hiphopowy 8 godzinny rejs po Wiśle to nie lada atrakcja dla najwytrwalszych, najszybszych i do tego nielicznych, a to z powodu ograniczonej liczby miejsc. To oczywiście nie wszystkie atrakcje jakie przygotowaliśmy dla Was podczas czwartej edycji Polish Hip-Hop TV Festival - dodaje biuro Polish Hip-Hop TV Festival."

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter