Facebook GooglePlus Twitter


czwartek, 14 kwiecień 2016 11:09

ONYX na Polish Hip-Hop TV Festival!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Do grona wykonawców IV edycji Polish Hip-Hop TV Festival dołącza legendarny nowojorski zespół ONYX, znany z energetycznych koncertów i świetnego kontaktu z publicznością.

 

ONYX


ONYX to legendarna, nowojorska grupa hip-hopowa pochodząca z Queens, której obecny skład to Fredo Starr oraz Sticky Fingaz.

Zasłynęli już w 1993 roku albumem „Bacdafucup” wydanym przez wytwórnię Def Jam. Płyta była promowana singlem „Slam”, który zadebiutował na 5 miejscu listy przebojów roku, a sam krążek sprzedał się w nakładzie blisko 2 milionów.

 

Zespół wydał także takie albumy jak: „All We Got Iz Us” (1995), „Shut 'Em Down” (1998), „Badafucup Part II” (2002) oraz „Triggernometry” (2003).

Po 11 latach przerwy (2014) ONYX powrócił z długogrającym albumem „Wakedafucup” .

 

“Wakedafucup” powstał w kolaboracji z tegorocznymi headlinerami Polish Hip-Hop TV Festival - grupą Snowgoons. Album uzyskał bardzo pochlebne recenzje od „The Source” i „XXL Magazine”, z czego ten drugi określił go mianem jednej z najlepszych produkcji hip-hopowych w całym 2014 roku.

Raperzy współpracowali dotąd z m. in.: DMX, REAKWON, MATHOD MAN, BIG PUN czy nieznanym jeszcze 50 CENT'em ( w późniejszych latach doszło między nimi do beefu).

 

Muzyka legendarnego ONYX to nic innego jak spora dawka hardcor rapu z ogromną dawką energii.

Jesteśmy przekonani, że Fredo Starr oraz Sticky Fingaz sprawią, że ich koncert na Polish Hip-Hop TV Festival zapadnie wszystkim na bardzo długo w pamięci. My nie możemy się już doczekać spotkania z tą kultową rapową formacją.

 

 

Ostatnio zmieniany czwartek, 14 kwiecień 2016 11:13

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter