Facebook GooglePlus Twitter


wtorek, 10 maj 2016 07:49

TEDE i DJ BUHH na Polish Hip-Hop TV Festival!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Organizatorzy Polish Hip-Hop TV Festival przedstawili kolejne gwiazdy. Na scenie wystąpi TEDE oraz DJ BUHH.

 

tedebuhh

TEDE

OBECNY JEST NA POLSKIEJ SCENIE HIP-HOPOWEJ OD 1996 ROKU.

Początki jego kariery związane są z zespołem 1kHz (Ein Killa Hertz), który występował w składzie: TDF (Tas De Fleia), Janmario (DJ JMI) oraz V.O.L.T. (600V).
Tede to tak naprawdę Jacek Graniecki, rocznik 1976. Urodzony w Warszawie raper, producent, aktor, właściciel wytwórni muzycznej Wielkie Joł i marki odzieżowej PLNY Textylia. Jeden z twórców polskiej sceny hiphopowej. Współtwórca legendarnej formacji Warszafski Deszcz. Znany nie tylko ze względu na muzykę, ale również z uwagi na role filmowe i kontrowersyjne wypowiedzi. Tede jest laureatem wielu nagród - na przestrzeni prawie 20 lat działalności muzycznej otrzymał kilka Ślizgerów, nagrodę miesięcznika Machina, Superjedynkę, Belvedere Achievement Award oraz nagrody plebiscytów organizowanych przez portal hip-hop.pl i serwis Popkiller.

Tede ma na swoim koncie współpracę z wieloma artystami reprezentującymi scenę hiphopową. Na liście jego kooperacji pojawiają się między innymi Pezet, Wzgórze Ya Pa 3, DonGURALesko, Sobota, Lukatricks, Diox, Sokół, Familia HP, Ortega Cartel i Abradab. Gościnnie pojawia się również na produkcjach Ośki, Cameya, WhiteHouse, Dj'a 600V i Donatana.

 

DJ BUHH

NIEKWESTIONOWANY KRÓL MIXTEJPÓW.

Tajemniczy Dj Buhh jest autorem najbardziej popularnych i najchętniej ściąganych darmowych produkcji w kraju.
Na przestrzeni kilku lat swojej działalności wyprodukował ponad 6 mixtejpów, a niektóre utwory na nich zawarte przeszły do klasyki gatunku.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter