Facebook GooglePlus Twitter


czwartek, 27 październik 2016 08:49

2 wypadki minionej doby i 2 osoby w szpitalu!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

 

Minionej doby doszło do 2 wypadków drogowych w powiecie płockim, 7 kolizji w mieście oraz 3 kolizji w powiecie. Do izby wytrzeźwień zostało doprowadzonych 11 osób.

 


1Pierwszy wypadek miał miejsce w miejscowości Goślice. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że doszło do potrącenia przez pojazd osoby wykonującej prace porządkowe w rejonie drogi. -Osoba ta została przewieziona do szpitala, nie mamy informacji aby obrażenia jakich doznała zagrażały jej życiu - informuje rzecznik prasowy policji Krzysztof Piasek.


Drugi wypadek wydarzył się na DK 10 w miejscowości Krzywanice, w którym zderzyły się dwa samochody osobowe. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący fiatem stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z samochodem peugeot nadjeżdżającym z przeciwka. - Kierowca peugeota został przewieziony do szpitala. Nie mamy informacji aby jego obrażenia zagrażały życiu - dodaje Krzysztof Piasek.


Pomiędzy 23, a 26 października w Płocku przy ul. Jana Pawła II doszło do włamania do samochodu citroen i kradzież narzędzi. Wartość strat ok. 2800 zł. Z 25 na 26 października w Płocku przy ul. Jana Pawła II doszło do kradzieży samochodu fiat uno o wartości około 2500 zł. Pomiędzy 21, a 25 października w Płocku przy ul. Jana Pawła II doszło do uszkodzenia wiaty przystankowej o wartości około 960 zł.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter