Facebook GooglePlus Twitter

Błąd
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/plock/domains/24plock.pl/public_html/new_site/images/2016/policja/okradal-garaze
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2016/policja/okradal-garaze

środa, 02 listopad 2016 10:21

Okradał garaże na terenie Płocka.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Płoccy policjanci zatrzymali 20 letniego mężczyznę, który okradał garaże na terenie Płocka. Funkcjonariusze odzyskali również skradzione przedmioty o wartości ponad 4 tys. złotych.

1

 

Policjanci z Wydziału dw. z przestępczością przeciwko mieniu z Komendy Miejskiej Policji w Płocku, pracujący w sprawach dwóch kradzieży i jednego włamania na terenie Płocka, w wyniku pracy operacyjnej ustalili mężczyznę – mieszkańca Płocka, który mógł mieć związek z tymi zdarzeniami. Funkcjonariusze zatrzymali Płocczanina w jego mieszkaniu. Na miejscu przeprowadzili również przeszukanie. Okazało się, że na klatce schodowej mężczyzna przechowywał skradzione przedmioty. Wśród zabezpieczonych przedmiotów były m.in. rowery, elektronarzędzia, kosiarki do trawy, piły spalinowe itp. Łączna wartość odzyskanych i zabezpieczonych przez Policję przedmiotów przekracza kwotę 4 tysięcy złotych. W toku dalszej pracy policjanci ustalili, że przedmioty pochodziły z okradzionych pomieszczeń garażowych na ul. Reja i Obrońców Płocka.

 

Zatrzymany został przewieziony do Komendy Miejskiej Policji w Płocku, gdzie usłyszał zarzuty. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu trzech zarzutów kradzieży i włamania. Dwudziestolatek przyznał się do kradzieży i włamania, oświadczył, że pieniądze ze sprzedaży skradzionych rzeczy chciał przeznaczyć na zakup alkoholu. Po przesłuchaniu i złożeniu wyjaśnień został zwolniony.

Za kradzież z włamaniem w kodeksie karnym przewidziana jest kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

{gallery}2016/policja/okradal-garaze{/gallery}

Ostatnio zmieniany środa, 02 listopad 2016 10:46

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter