Facebook GooglePlus Twitter


piątek, 28 kwiecień 2017 11:29

Z Jezusem w drogę – AutoFara 2017.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
W niedzielę 30 kwietnia 2016 r. w ramach akcji „Z Jezusem w drogę – AutoFara 2017” w płockiej Farze zostanie odprawiona Msza Św. w intencji automobilistów i osób tragicznie zmarłych w wypadkach drogowych, a po wspólnej modlitwie przed bramą kościoła zostaną poświęcone pojazdy, kierowcy zaś otrzymają pamiątki z uroczystości.
 
1Organizatorzy informują, że pojazdy można ustawiać na Starym Rynku od godz. 11.30, podjeżdżając Małachowskiego w kierunku Fary. Można też podjeżdżać od ulic Piekarskiej i ks. Wyczałkowskiego. W związku z powyższym mogą wystąpić ograniczenia w ruchu na ulicach: Piekarskiej, Małachowskiego i ks. Wyczałkowskiego.

 
O godz. 12.00 zostanie odprawiona Msza Św. w intencji automobilistów i osób tragicznie zmarłych w wypadkach drogowych. Przed błogosławieństwem w kościele będzie odmówiona modlitwa w intencji kierowców.
 
 
Po Mszy św. na placu wokół kościoła będą poświęcone motocykle, a na ulicy przed bramą do kościoła poświęcimy samochody. Kierowcy otrzymają pamiątki. Podczas święcenia pojazdów będą zbierane ofiary na wakacyjne wyjazdy dla ministrantów i harcerzy.
 
AutoFara jest zorganizowana dzięki dotacji z Urzędu Miasta Płocka.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter