Facebook GooglePlus Twitter


wtorek, 02 maj 2017 17:27

Mistrzostwa Polski skuterów wodnych już w maju!

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W dniach 13-14 maja 2017 r. Rejonowe Płockie WOPR organizuje Mistrzostwa Polski Skuterów Wodnych. Będzie to Święto wodnych sportów motorowodnych, które odbędzie się pod patronatem Prezydenta Miasta Płocka Pana Andrzeja Nowakowskiego.


1Poza wymiarem czysto sportowym impreza ma na calu propagowanie bezpiecznych form spędzania czasu na wodzie, ze szczególnym uwzględnieniem wykorzystania sprzętu motorowodnego. Należy mieć świadomość, że będzie to jedna z największych imprez sportowych jakie odbędą się w Płocku w 2017 r.


Na płockie zawody stawi się czołówka polskich zawodników, startujących także z sukcesami w imprezach rozgrywanych w Europie i zawodach rangi światowej. Godnym podkreślenia jest fakt, że udział w zawodach zapowiedzieli również zawodnicy z Rosji, Litwy, Czech – będą więc to zawody międzynarodowe.


Wspólny start całej grupy skuterów, ryk silników o mocach nawet do 500 KM, fontanny wody i fale, rozbijane przez mknące z dużymi prędkościami skutery, zapewnią przybyłym widzom niesamowite emocje. Najszybsze maszyny będą w stanie rozpędzić się nawet do 140 km/h. Zawody komentowane przez profesjonalnego spikera można będzie obserwować z płockiego molo, plaży oraz ze skarpy wiślanej.
W zawodach rozgrywanych w sobotę i niedzielę (13-14 maja 2017 r.) wystartuje ponad 50 zawodników rywalizujących w różnych kategoriach wiekowych i sprzętowych,a areną zmagań sportowych będzie rzeka Wisła w pobliżu płockiego molo.

 

1

Ostatnio zmieniany wtorek, 02 maj 2017 17:31

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter