Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Już w tą sobotę 6 maja o godzinie 18.00 rozpocznie się spotkanie 32 kolejki ekstraklasy w której Wisła Płock podejmie kolejną walkę z Górnikiem Łęczna na Stadionie GKS Górnik Łęczna.

Z Górnikiem Łęczna walczyliśmy już 2 razy w sezonie 2016/17. Pierwszy mecz z Górnikiem został rozegrany podczas 13 kolejki 22 października 2016 na Stadionie im. Kazimierza Górskiego w Płocku. Piłkarze Górnika zwyciężyli wówczas 2:1 z Wisłą w ramach. Wszystkie bramki padły po 85. minucie, a o wyniku przesądziła niefortunna interwencja Seweryna Kiełpina.

Wisła Płock - Górnik Łęczna 1:2
0:1 - Grzegorz Piesio 85'
1:1 - Jose Kante 88'
1:2 - Seweryn Kiełpin (sam.) 90'

Kolejne spotkanie z Górnikiem odbyło się 8 kwietnia 2017 podczas 28 kolejki Lotto Ekstraklasy na Stadionie GKS Górnik Łęczna. Do pierwszej połowy Wisła Płock przegrywała 2:0 po golach Przemysława Pitry i Piotra Grzelczaka. To był świetny wynik do pierwszej połowy dla Łęcznej, aczkolwiek płocczanie nie poddali się. Co się stało w szatni podczas tego spotkania nikt nie wie, aczkolwiek gra w drugiej połowie Wisły Płock zmieniła diametralnie wynik spotkania. Wisła Płock pokonała wtedy Górnik meczu kończąc wynikiem 2:3 dla Wisły.

Górnik Łęczna - Wisła Płock 2:3 (2:0)
1:0 - Przemysław Pitry 4'
2:0 - Piotr Grzelczak 24'
2:1 - Paweł Sasin (sam.) 56'
2:2 - Damian Byrtek 65'
2:3 - Dimitar Iliew 85

Jaki wynik będzie podczas sobotniego spotkania Wisły z Górnikiem? Przybądź i zobacz to na własne oczy!

Ostatnio zmieniany środa, 03 maj 2017 13:03