Facebook GooglePlus Twitter


czwartek, 04 maj 2017 06:33

10 letni chłopiec wymusił pierwszeństwo. Trafił do szpitala.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Minionych dwóch dni doszło do 2 wypadków drogowych, 5 kolizji w Płocku oraz 4 w powiecie płockim. Do izby wytrzeźwień zostało doprowadzonych 6 osób.

 


1Do pierwszego wypadku doszło w dniu 2 maja w miejscowości Bielsk. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący samochodem opel, wykonując manewr cofania na parkingu, potrącił 55 letniego pieszego stojącego na tym parkingu. - W wyniku zdarzenia pieszy doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala. Nie mamy informacji, aby jego obrażenia zagrażały życiu - informuje rzecznik policji Krzysztof Piasek.


Do drugiego wypadku doszło także 2 maja w miejscowości Brudzeń Duży. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący rowerem 10 letni chłopiec wymusił pierwszeństwo przejazdu kierującemu fiatem brava i doprowadził do zderzenia. - W wyniku zdarzenia rowerzysta doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala. W tym przypadku również nie mamy informacji, aby jego obrażenia zagrażały życiu - relacjonuje Krzysztof Piasek.

 

Z 2 na 3 maja w Płocku przy ul. Walecznych doszło do włamania do piwnicy i kradzież kombinezonu do nurkowania. Wartość strat ok. 2000 zł.


3 maja w miejscowości Brzezina Góra gm. Staroźreby doszło do włamania do zbiornika paliwa i kradzież 155 litrów oleju napędowego. Wartość strat 700 zł.


Pomiędzy 29 kwietnia, a 3 maja w Płocku przy ul. Górnej doszło do włamania do garażu i kradzież narzędzi. Wartość strat ok. 7800 zł.


3 maja w Płocku przy ul. K. Wielkiego, z klatki schodowej został skradziony rower o wartości ok. 830 zł.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter