Facebook GooglePlus Twitter


sobota, 06 maj 2017 07:10

Prezent na dzień dziecka

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wielu rodziców zastanawia się co kupić swojej latorośli z okazji nadchodzącego Dnia Dziecka. Chociaż mody na rożne zabawki pojawiają się i przemijają, my polecamy coś ponadczasowego: dziecięcy gokart na pedały.

1

 

Zalety gokarta

O pozytywach gokartów można by mówić wiele. Skupmy się jednak na jego najważniejszych cechach. Po pierwsze: to zabawka, która zachęca dzieci do zabawy na świeżym powietrzu. Maluchy uwielbiają ganiać się, ścigać i tworzyć gokartowe „bandy”. Intensywne pedałowanie to też spory wysiłek fizyczny, którego maluchom ostatnimi czasy tak bardzo brakuje. Po drugie, to bardzo bezpieczna zabawka. O wiele bezpieczniejsza, niż rower! Rower jest niestabilny i wystarcza chwila dekoncentracji, by dziecko przewróciło się i boleśnie potłukło. Czterokołowe, niskie, stabilne gokarty zachęcają wręcz, by maluchy próbowały przejechać nimi różnego rodzaju górki i piaszczyste tereny. To długowieczne zabawki, które są prawie niezniszczalne.

berg_buddy_john_deere

jeep

 

Liczy się jakość

Kupując gokart dla malucha należy wybrać sprzęt sprawdzonego, doświadczonego producenta. Możemy wtedy być pewni, ze gokart jest bezpieczny i wykonany z najwyższej jakości materiałów. Do pojazdów marek, które nie znikną z dnia na dzień z rynku, możemy w razie czego dokupić części wymienne. Jeśli zdecydujesz się na zakup taniego gokarta z supermarketu pamiętaj, że istnieje ryzyko, że będzie to zabawka tylko na jeden sezon.

 

Na szczególną uwagę zasługuje linia - gokarty Berg Buddy. To gokarty, które rosną wraz z dzieckiem, dzięki możliwości regulacji kierownicy i siedzenia. Są lekkie, z prowadzeniem poradzi sobie zarówno cztero-, jak i ośmiolatek. Mają one nawet skrzynię biegów, która umożliwia jazdę do tyłu.Oprócz wszystkich wymienionych wyżej zalet posiadają one niesamowitą stylistkę. Część pojazdów zbudowanych jest na licencji znanych marek, takich jak Fiat, Jeep czy John Deere. To właśnie na punkcie tych modeli oszalały dzieciaki w całej Europie.

Ostatnio zmieniany sobota, 06 maj 2017 07:17

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter