Facebook GooglePlus Twitter


sobota, 06 maj 2017 07:17

Pięciu mężczyzn pobiło 21 latka - zostali zatrzymani!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Płoccy policjanci ustalili i zatrzymali pięciu mężczyzn, którzy dopuścili się rozboju na 21 letnim mieszkańcu Płocka. Trzech mężczyzn zostało aresztowanych.

 

1Do rozboju doszło w nocy z 30 kwietnia na 1 maja. W jednym z płockich mieszkań pięciu mężczyzn pobiło 21 latka, po czym napastnicy ukradli mu telefon i kartę bankomatową.

- Po uzyskaniu zgłoszenia o tym zdarzeniu policjanci natychmiast rozpoczęli czynności i ustalenia, których celem było zatrzymanie sprawców. Jak się okazało, dwóch ze sprawców pokrzywdzony znał, jednego z mężczyzn funkcjonariusze zatrzymali w niedługim czasie po zgłoszeniu. W wyniku dalszych czynności policjanci ustalili i zatrzymali pozostałych napastników - informuje rzecznik prasowy policji Krzysztof Piasek.

 

 

Łącznie zostało zatrzymanych pięciu mężczyzn: dwóch mieszkańców Płocka w wieku 18 i 51 lat, jeden mieszkaniec Gostynina w wieku 20 lat, 21 latek nie posiadający stałego miejsca zamieszkania i jeden nieletni mieszkaniec Płocka w wieku 16 lat.

 

Mężczyźni zostali zatrzymani i doprowadzeni do sądu. Sąd zastosował wobec trzech z nich tymczasowy areszt, natomiast czwarty po przesłuchaniu został zwolniony. Sprawą zatrzymanego 16 latka zajmie się Wydział Rodzinny i Nieletnich Sądu Rejonowego w Płocku.

 

Za rozbój w Kodeksie karnym przewidziana jest kara do 12 lat pozbawienia wolności. 

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter