Facebook GooglePlus Twitter


sobota, 06 maj 2017 07:34

Jest praca w Straży Miejskiej

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Do 12 maja 2017 roku przyjmowane będą zgłoszenia kandydatów na strażnika miejskiego w Płocku. O pracę w Straży Miejskiej mogą się starać osoby, które mają skończone 21 lat, polskie obywatelstwo, co najmniej średnie wykształcenie, a poza tym są sprawne i niekarane.

straz


Chętni muszą dostarczyć komplet dokumentów m.in.: list motywacyjny, życiorys (cv), wypełniony kwestionariusz osobowy, kserokopię świadectw pracy i dokumentów potwierdzających wykształcenie i szereg oświadczeń.


Przyjęci do pracy funkcjonariusze będą pracować „na ulicy” legitymować, przyjmować interwencje od mieszkańców oraz zabezpieczać imprezy i uroczystości.


Wcześniej jednak muszą przejść postępowanie kwalifikacyjne. Uwaga ! Do testów dopuszczeni będą ci, którzy złożą komplet poprawnie złożonych dokumentów. Potem będzie sprawdzian sprawności fizycznej kandydatów i rozmowa kwalifikacyjna. Praca w Straży Miejskiej to zadanie trudne i czasami niewdzięczne, ale czuwanie nad spokojem i porządkiem publicznym w mieście, a także honor i zaszczyt noszenia munduru strażnika miejskiego, powinny dawać wszystkim kandydatom ogromną satysfakcję.


Dlatego, od osób, które chcą wstąpić w szeregi Sytraży Miejskiej oczekujemy, że nie boją się nowych wyzwań i gotowe są z poświęceniem służyć mieszkańcom Płocka. Kandydat na strażnika powinien być odpowiedzialny, spokojny. Musi, także posiadać silną motywację niesienia pomocy i zapewnienia bezpieczeństwa społeczeństwu.


Osoby zainteresowane podjęciem pracy w płockiej Straży Miejskiej więcej informacji znajdą na stronie www.straz.bip.ump.pl oraz na tablicy ogłoszeń w siedzibie Straży Miejskiej przy ul. Otolińskiej 10. W razie, jakiś trudności z wydrukowaniem formularzy ze strony internetowej, wątpliwości dodatkowych pytań związanych z naborem można dzwonić pod numery telefonów 24 366 03 10, 24 364 70 43, 24 364 70 44.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter