Facebook GooglePlus Twitter


niedziela, 07 maj 2017 07:25

Wypadek w powiecie. 3 osoby w szpitalu!

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

W dniu 6 maja, tj. sobota około godziny 17.30 doszło do wypadku na skrzyżowaniu dwóch dróg powiatowych w miejscowości Karwosieki-Cholewice, gm. Brudzeń Duży.

1

foto. OSP Sikórz

 

 

- Po dojeździe na miejsce zdarzenia zastaliśmy samochód osobowy Skoda oraz motocykl Suzuki po zderzeniu. W tym zdarzeniu cztery osoby zostały poszkodowane. Na miejscu zdarzenia działania prowadziły już dwa zastępy Państwowej Straży Pożarnej z JRG 1 w Płocku. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wsparciu w udzieleniu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy ratowników z JRG nr 1 w Płocku oraz wsparciu psychologicznym osób poszkodowanych - informuje OSP Sikórz.

 

2

foto. OSP Sikórz

 

 

Następnie do działań dołączyły dwa zespoły ratownictwa medycznego oraz policja z WRD w Płocku. Kierujący motocyklem z urazem nogi został przetransportowany do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku. Dwoje pasażerów oraz kierowca Skody, którzy uskarżali się na bóle klatki piersiowej oraz ból odcinka szyjnego kręgosłupa również zostali zabrani przez ratowników do szpitala.

 

3

foto. OSP Sikórz

 

 

- Następnie nasze działania polegały na kierowaniu ruchem na skrzyżowaniu, gdy swoje czynności prowadziła policja. Po zakończeniu oględzin miejsca zdarzenia posprzątaliśmy drogę z porozrzucanych części karoserii oraz zneutralizowaliśmy płyny eksploatacyjne z drogi - dodaje OSP Sikórz.

 

4

foto. OSP Sikórz

Ostatnio zmieniany niedziela, 07 maj 2017 07:35

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter