Facebook GooglePlus Twitter


wtorek, 09 maj 2017 06:15

67 letni mieszkaniec Płocka nie ustąpił pierwszeństwa. 20 letni motocyklista w szpitalu!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Minionej doby doszło do 1 wypadku drogowego w Płocku przy ul. Wyszogrodzkiej. Policja zanotowała także 9 kolizji w mieście oraz 2 w powiecie. Zostało zatrzymanych dwóch pijanych kierowców na terenie powiatu w miejscowościach Wyszogród i Strzeszewo. Do izby wytrzeźwień zostało doprowadzonych 7 osób.

 


1Do wypadku doszło wczoraj około 16.35 na ul. Wyszogrodzkiej. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący samochodem opel astra, 67 letni mieszkaniec Płocka, wykonując manewr zmiany pasa ruchu, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 20 letniemu mieszkańcowi Płocka, który kierował motocyklem. - W wyniku zdarzenia motocyklista doznał obrażeń ciała i został zabrany do szpitala. Nie mamy informacji aby obrażenia jakich doznał zagrażały jego życiu - informuje Krzysztof Piasek.

 

6 maja w miejscowości Pęszyno gm. Bielsk doszło do włamania do budynku myśliwskiego. Z wnętrza nic nie zginęło, jednak sprawcy spowodowali uszkodzenia. Wartość strat ok. 2300 zł.

 

7 maja w miejscowości Pęszyno gm. Bielsk doszło do włamania do pomieszczeń garażowych i kradzież elektronarzędzi o wartości ok. 3500 zł.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter