Facebook GooglePlus Twitter


poniedziałek, 12 czerwiec 2017 09:52

Pożyczki dla osób bezrobotnych bez zbędnych zaświadczeń

Napisał 
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Brak stałego dochodu i umowy o pracę był dla większości banków najczęstszym powodem do odrzucenia wniosku kredytowego. Na szczęście na polskim rynku pojawiły się instytucje, które udzielają pożyczek bez zbędnych zaświadczeń.

1

 

Jak mawia polskie przysłowie, grosz do grosza, a będzie kokosza. Jednak codzienna ilość wydatków powoduje, że bardzo trudno jest związać koniec z końcem, a marzenia o szeleszczącej gotówce w portfelu i milionach na naszym koncie są coraz bardziej odległe. Wtedy najczęściej pod uwagę brane jest wzięcie kredytu. Jednak nie zawsze jest on dostępny dla wszystkich. Jeszcze do niedawna największy problem w udzieleniu pożyczki przez bank miały osoby bezrobotne lub pracujące na umowę zlecenie lub dzieło. Brak stałego dochodu i umowy o pracę był dla większości banków najczęstszym powodem do odrzucenia wniosku kredytowego. Na szczęście na polskim rynku pojawiły się instytucje, które udzielają pożyczek bez zbędnych zaświadczeń.

 

Pożyczka dla bezrobotnych nie tylko ratuje od dziur w domowym budżecie, ale jest również bardzo wygodna pod względem formalności. Większość firm pozabankowych oferuje pożyczki przez Internet. Wystarczy tylko dowód osobisty i wypełnienie formularza na stronie danej firmy. Co ciekawe o taką pożyczkę mogą się również ubiegać osoby, które widnieją w BIK (Biuro Informacji Kredytowej). Wystarczy sprawdzić, które firmy udzielają pożyczek osobom z nie do końca przejrzystą historią finansową. Takie zaufanie cieszy coraz większą liczbę osób, dlatego pożyczki cieszą się coraz większym zainteresowaniem.

 

Szybka pożyczka przez internet (tzw. chwilówki) to także rozwiązanie dla samotnych mam, które chciałby wrócić na rynek pracy. Dzięki uzyskaniu gotówki mogą nie tylko uregulować stan konta i odciągnąć się od ponurych myśli o braku pieniędzy, ale także dzięki tej wygodzie mogą skupić się np. na znalezieniu pracy i posłaniu młodszych pociech do żłobka lub przedszkola. Ten rodzaj pożyczek jest bardzo chętnie wybierany przez osoby chwilowo pozostające bez pracy - np. w związku ze zmianą miejsca zatrudnienia czy chęcią przekwalifikowania się. Zaletą pożyczek internetowych, przygotowanych dla osób bezrobotnych jest również to, że podczas składania wniosku nie trzeba deklarować na jaki cel zostaną przeznaczone środki i element ten w żaden sposób nie decyduje o pozytywnej decyzji kredytowej.

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 22 maj 2017 09:55

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter