Facebook GooglePlus Twitter


poniedziałek, 29 maj 2017 06:40

3 wypadki podczas weekendu. Potrącił leżącego na jezdni mężczyznę.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Minionego weekendu doszło do 1 wypadku w Płocku, 2 w powiecie oraz 26 kolizji w mieście. Został zatrzymany jeden nietrzeźwy kierowca na ul. Dobrzykowskiej. Do izby wytrzeźwień zostało doprowadzonych 25 osób.

1Do pierwszego wypadku doszło w Płocku w dniu 27 maja 2017 na ul. Kossobudzkiego. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że 19 letni kierujący samochodem toyota, wykonując manewr cofania, potrącił 67 letniego pieszego, który doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala. - Nie mamy informacji, aby obrażenia zagrażały jego życiu - informuje rzecznik prasowy policji.


Na terenie powiatu doszło do dwóch wypadków drogowych. W miejscowości Psary gm. Bielsk, na skrzyżowaniu doszło do zderzenia motoroweru z samochodem osobowym. - Dwie osoby z obrażeniami ciała trafiły do szpitala. Nie mamy informacji aby ich obrażenia zagrażały życiu - informuje rzecznik policji. Do drugiego wypadku w powiecie doszło w miejscowości Brzechowo gm. Drobin w dniu 27 maj. Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący samochodem vw potrącił leżącego na jezdni, na prawym pasie mężczyznę, który poniósł śmierć na miejscu.

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 29 maj 2017 07:05

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter