Facebook GooglePlus Twitter


środa, 26 lipiec 2017 07:34

Podali się za pracowników wodociągów! Ukradli biżuterię 80-letniej staruszce!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

25 lipca w Płocku przy ul. Na Skarpie doszło do kradzieży biżuterii i pieniędzy przez 2 osoby (mężczyznę i kobietę) podające się za pracowników wodociągów. Podczas gdy jedna osoba zagadywała pokrzywdzoną w wieku 80 lat, druga przeszukała mieszkanie i ukradła pieniądze i biżuterię. Wartość strat została oszacowana na ok. 3 tys. zł.

 

1

W związku z tą sprawą policjanci ponownie apelują do mieszkańców o bardzo dużą ostrożność w kontaktach z osobami obcymi, których nie należy wpuszczać do mieszkania, zwłaszcza jeżeli w mieszkaniu przebywa tylko jedna starsza osoba.

 

- Każdy, kto chce przeprowadzić w mieszkaniu jakąkolwiek kontrolę musi mieć stosowny identyfikator i musi na naszą prośbę ten identyfikator pokazać w taki sposób abyśmy mogli przeczytać imię i nazwisko kontrolera i nazwę instytucji w której on pracuje. Zawsze możemy także telefonicznie sprawdzić w tej instytucji lub w administracji osiedla, czy taka kontrola faktycznie jest prowadzona - informuje rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Płocku Krzysztof Piasek.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter