Facebook GooglePlus Twitter


czwartek, 03 sierpień 2017 09:04

Miniona doba okiem policji: Potrącenie pieszego na pasach.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Minionej doby doszło do 1 wypadku przy ul. Mostowej w Płocku, 9 kolizji w mieście oraz 5 kolizji w powiecie płockim. Nietrzeźwi kierowcy zostali zatrzymani w miejscowościach: Nowy Duninów, Stróżewko i Gąbin. Do izby wytrzeźwień zostało doprowadzonych 5 osób.

1- do wypadku doszło wczoraj na ul. Mostowej w Płocku. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący samochodem opel, 34 letni mieszkaniec Płocka, potrącił prawidłowo przechodzącego przez jezdnię 22 latka, który doznał obrażeń ciała. Mężczyzna został przewieziony do szpitala, po udzielonej pomocy został zwolniony - informuje rzecznik prasowy płockiej policji.


2 sierpnia w Płocku przy ul. Chemików doszło do kradzieży kabli elektrycznych, 2 sprawców kradzieży zatrzymanych przez Orlen Ochronę i przekazanych Policji. Tego samego dnia w Płocku przy ul. Gierzyńskiego doszło do kradzieży artykułów spożywczych na terenie marketu. Wartość strat 500,46 zł. Z kolei przy ul. Czwartaków doszło do uszkodzenia samochodu bmw poprzez porysowanie powierzchni lakierniczej elementów nadwozia. Wartość strat ok. 4 tys. zł.

Ostatnio zmieniany czwartek, 03 sierpień 2017 09:23

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter