Facebook GooglePlus Twitter


środa, 09 sierpień 2017 09:53

Policjanci zatrzymali kobietę podejrzaną o usiłowanie zabójstwa!

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Policjanci z Wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu z Komendy Miejskiej Policji w Płocku, zatrzymali kobietę podejrzaną o usiłowanie zabójstwa innej kobiety, mieszkanki Płocka. Podejrzana została aresztowana na trzy miesiące, grozi jej kara do dożywotniego pozbawienia wolności.

11Do zdarzenia doszło przy ul. Otolińskiej w Płocku. Młoda – 19 letnia kobieta, nieposiadająca stałego miejsca zameldowania, która przebywała u swojej znajomej, 59 letniej mieszkanki Płocka, zadała jej kilka ciosów nożem, powodując u niej poważne obrażenia ciała, które zagrażały jej życiu. Ciosy wymierzone były między innymi w okolice serca szyi oraz pleców. Pokrzywdzona została przewieziona do szpitala, gdzie udzielono jej pomocy. W tej chwili stan kobiety nie zagraża jej życiu.

 

 

Po zdarzeniu młoda kobieta uciekła. O fakcie zostali powiadomieni policjanci, którzy natychmiast rozpoczęli poszukiwania sprawczyni. Dziewiętnastolatka ukrywała się przed Policją, jednak w wyniku prowadzonej intensywnej pracy operacyjnej, płoccy policjanci zatrzymali kobietę. Jak się okazało kobieta ukrywała się na terenie powiatu płońskiego, gdzie około godziny 3.00 w nocy została zatrzymana przez płockich funkcjonariuszy.

 

Zatrzymana została przesłuchana pod zarzutem usiłowania zabójstwa. Kobieta nie przyznała się do zarzucanego czynu. Została doprowadzona do sądu, który zastosował wobec niej tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy.

 

Za usiłowanie zabójstwa grozi kara do dożywotniego pozbawienia wolności.

Ostatnio zmieniany środa, 09 sierpień 2017 10:02

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter