Facebook GooglePlus Twitter


piątek, 24 listopad 2017 17:11

Oto jak wybrać idealne miejsce na wesele

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Podczas gdy prawie każdy aspekt ślubu jest opcjonalny, od wkładania garnituru zamiast sukienki rezygnacji z kwiatów czy tortu weselnego, jest jedna rzecz, której nie można pominąć: miejsce

1

 

Podczas gdy prawie każdy aspekt ślubu jest opcjonalny, od wkładania garnituru zamiast sukienki rezygnacji z kwiatów czy tortu weselnego, jest jedna rzecz, której nie można pominąć: miejsce! W końcu Twoja rodzina i przyjaciele muszą mieć gdzie się zebrać i świętować.

 

Ale znalezienie idealnego miejsca nie jest łatwe. Jest wiele opcji do wyboru, niezależnie od tego, czy szukasz oszałamiającej stodoły, eleganckiej sali balowej, przytulnej restauracji czy spokojnej plaży. Oto kilka  wskazówek dotyczących znalezienia wymarzonego miejsca.

 

Wybierz miejsce, które pasuje do Twojej wizji

To może wydawać się oczywiste, ale szukaj miejsc, które pasują do estetyki, jaka chodzi Ci po głowie. Jeśli planujesz współczesne wesele, rozważ galerie sztuki , dobrze zaprojektowane przestrzenie restauracyjne lub magazyny. Z drugiej strony wesele zawierające bardziej naturalne elementy dobrze sprawdza się w plenerach takich jak parki, podwórka i rancza.

 

Znaj swoją listę gości

Musisz dokładnie wiedzieć, ilu gości spodziewasz się zaprosić, przed wyborem miejsca. Jeśli wybierzesz miejsce, które jest zbyt małe dla Twojej listy gości, możesz znaleźć się w trudnej sytuacji. Pary często zaniżają liczbę gości, lub nie wiedzą, ile osób będzie zaproszonych przez ich rodziców. Dlatego pertraktacje na temat gości rozpocznij z dużym wyprzedzeniem.  Pomoże to również w rozbiciu budżetu, ponieważ niektóre koszty są bardzo zależne od liczby osób, które zapraszasz.

 

Znaj swój budżet

To więcej niż tylko koszt wynajmu powierzchni, ponieważ lokale z wewnętrznym cateringiem (np. hotele) pobierają opłaty od porcji jedzenia. Wystrój i kwiaty również zwiększą koszty. Dowiedz się, ile wynosi całkowity budżet, a także przybliżony koszt wykonania projektu. W trakcie planowania może się okazać, że Twój budżet tego nie wytrzyma – wtedy będziesz musiał rozważyć  bardziej przystępne cenowo przestrzenie lub ponownie przedyskutować liczbę gości. Rozbijaj cały budżet według kategorii, przeznaczając więcej funduszy dla usługodawców o wyższym priorytecie.

 

Bądź wierny swojej wizji

"Wraz z napływem zdjęć ślubnych w mediach społecznościowych, wiele par sugeruje się stylami sal weselnych i lokali, które spodobały im się w Internecie. Ale ważne jest, aby zadać sobie pytanie – co podoba się Tobie, jaką salę wybrać, żeby była zgodna z Twoją wizją i Twoim indywidualnym stylem. Co reprezentujecie sobą jako para i jak te wartości mają współgrać z miejscem, które wybierzecie na swoje wesele.  Pamiętaj, że choć miejsce może wyglądać wspaniale z innym motywem lub schematem projektu, może nie być idealnym dla Ciebie.

 

Jeśli marzy Ci się nowoczesny, ale jednocześnie elegancki ślub, postaw na wyrafinowane i szykowne sale weselne. Poznańska sala bankietowa Victoria od wielu lat organizuje niezapomniane wesela. Dysponuje dwoma salami i ogrodem – więc miejsca nie zabraknie nawet dla dużej ilości gości. Odwiedź stronę internetową www.victoriapoznan.pl i zapoznaj się z ofertą. Może to właśnie tam zorganizujesz swoje wymarzone wesele!

Ostatnio zmieniany piątek, 24 listopad 2017 17:17

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter