Facebook GooglePlus Twitter


czwartek, 18 styczeń 2018 22:34

Nie daj się bólowi zębów!

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Nikt z nas nie lubi bólu zębów. Dobrze więc regularnie odwiedzać dentystę, aby zapobiec temu nieprzyjemnemu uczuciu. A gdy ból zęba się przytrafi, wówczas warto znać miejsce, w którym uzyska się błyskawiczną i fachową pomoc. Takie miejsce to łódzki zakład stomatologiczny Trident.

1

 

Trident – ten adres warto znać!

Zakład funkcjonuje od 1995 roku, a przez cały okres dotychczasowej działalności dał się poznać jako miejsce, które oferuje wszechstronną pomoc cierpiącym. Można tu przyjść zarówno na umówioną wizytę, jak też – w razie nagłych przypadków – o każdej porze dnia i nocy. Trident prowadzi bowiem pogotowie dentystyczne, dzięki czemu uzyskasz tu pomoc w każdej chwili. Ból nie daje Ci spać? Podczas jedzenia kolacji ukruszył się ząb? Nie męcz się, tylko natychmiast udaj się do siedziby zakładu na ulicy Kilińskiego. Możesz zgłosić się tam na założenie opatrunku, nacięcie ropnia, usunięcie lub zatrucie zęba, wprowadzenie lekarstwa itp. Wśród dostępnych zabiegów znajdują się również m.in.: wypełnianie ubytków, leczenie zgorzeli, dłutowanie zębów, usuwanie kamienia czy cementowanie koron.

 

To nie wszystko. Ten zakład stomatologiczny to także szeroki zakres usług protetycznych – i w tym przypadku również pomoc oferowana jest przez całą dobę. Jeśli proteza złamie się lub wykruszy, otrzymasz na miejscu pomoc od ręki, więc natychmiast możesz cieszyć pięknym uśmiechem. A w przypadku, gdy dopiero myślisz o protezie, fachowcy z Trident pomogą Ci dopasować najlepszą możliwą, dzięki której nie poczujesz jakichkolwiek ubytków w swoim uzębieniu!

 

Stomatologia w Łodzi – najlepsze zaplecze

Trident może poszczycić się nie tylko wysokiej klasy fachowcami w dziedzinach stomatologii i protetyki, ale również doskonałym, nowoczesnym zapleczem sprzętowym. Dzięki temu obsługa jest zawsze najwyższej jakości, a wszelkie czynności związane z protezami wykonywane są w sposób wręcz perfekcyjny.

 

Do skorzystania z usług Trident zachęcają także bardzo korzystne ceny. Dzięki temu prywatna wizyta nie musi wiązać się z dużymi kosztami. Możesz więc spać spokojnie i nie martwić się tym, że zęby dadzą o sobie znać w najmniej odpowiednim momencie!

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 18 grudzień 2017 22:38

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter