Facebook GooglePlus Twitter


poniedziałek, 18 grudzień 2017 22:39

Jak wybrać najlepszy hostel we Wrocławiu?

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Hostel we Wrocławiu to pierwszorzędny wybór, gdy szukamy niedrogiego noclegu w dogodnej lokalizacji. Poniżej prezentujemy wybór hosteli łączących trzy najistotniejsze cechy udanego pobytu: wysoki komfort, niską cenę i rewelacyjną lokalizację! Nie zwlekaj i sprawdź, jak rozsądnie wybrać nocleg w Mieście Stu Mostów!

 

1

 

Dlaczego warto wynająć pokój w hostelu we Wrocławiu?

Hostel we Wrocławiu to rozwiązanie idealne w momencie, gdy poszukujemy niedrogiego noclegu z okazji wizyty turystycznej, służbowej bądź jakichkolwiek innych okoliczności. Ciekawą propozycją może być Hostel Trzy Kolory. Stolica Dolnego Śląska ma bardzo wiele do zaoferowania pod kątem najróżniejszych atrakcji, które mogą stanowić świetne wypełnienie czasu wolnego. Nie brakuje tu obiektów historycznych, muzeów, teatrów, bogatego repertuaru kin, opery czy filharmonii. Entuzjaści aktywnych form spędzania czasu z przyjemnością wybiorą się również do aquaparku, odwiedzą parki linowe czy spędzą czas w jednym z licznych centrów sportu i rekreacji. Wrocław to także niezwykle bogata oferta punktów gastronomicznych: klimatycznych lokali, wypełnionych gwarem rozmów barów i knajp, pełnych apetycznych zapachów restauracji czy też urokliwych kawiarni, w których do dyspozycji zwiedzających jest prasa czy kolekcje książek. Miasto oferuje także niezwykłą pulę atrakcji dla najmłodszych – dzieci mają szansę odwiedzić największe w Polsce zoo wraz z przyległym do niego, słynnym na całą Europę oceanarium, wybrać się na szereg warsztatów i zajęć prowadzonych przez wykwalifikowanych animatorów bądź zwiedzić największą w Polsce makietę kolei w usytuowanym w budynku Dworca Świebodzkiego Kolejkowie. Wszystkie te atrakcje dostępne są na wyciągnięcie ręki, wystarczy zarezerwować nocleg w jednym z wrocławskich hosteli i cieszyć się tysiącem pomysłów na spędzenie czasu wolnego. 

 

Przykładowe ceny hosteli we Wrocławiu

Pozostała jedna z najważniejszych kwestii, czyli cena. Należy pamiętać, że cenniki w wielu obiektach hostelowych dynamicznie zmieniają się w zależności od deklarowanego czasu pobytu. Oznacza to, że im dłużej zajmujemy wybrany pokój, tym atrakcyjniejsze stają się ceny za jego wynajem.

 

Dla przykładu: jedna noc w pokoju dwuosobowym w Hostelu Świebodzkim wynosi 55 złotych za osobę. Jeśli jednak pobyt trwał będzie cztery dni, cena za dobę (za jedną osobę) ulega znacznej obniżce i wynosi jedynie 45 zł! To oznacza oszczędność na poziomie 40 złotych za całość pobytu!

 

Podobnie kwestia cennika wygląda w obiekcie Hostel Trzy Kolory, gdzie za jedną noc w pokoju pięcioosobowym zapłacimy 50 złotych (za osobę), natomiast w przypadku spędzenia w hostelu tygodnia koszt za dobę wyniesie nas jedynie 30 złotych! Nie wahaj się więc rezerwować dłuższego urlopu – wielodniowy pobyt w hostelu zwyczajnie się opłaca!

Publikacja: insane.agency

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter