Facebook GooglePlus Twitter


poniedziałek, 18 grudzień 2017 22:41

Radość z dawania prezentów

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Gdy zbliża się szczególna okazja, często prześcigamy się z wykwintnością i kosztownością prezentów ofiarowanych bliskim, zwłaszcza w czasie świąt Bożego Narodzenia

1

 

Gdy zbliża się szczególna okazja, często prześcigamy się z wykwintnością i kosztownością prezentów ofiarowanych bliskim, zwłaszcza w czasie świąt Bożego Narodzenia. Wielu z nas wykorzystuje Boże Narodzenie jako szansę, aby spróbować zrekompensować złe uczynki czy zaniedbania, które zdarzyło nam się popełnić w ciągu całego roku, a jeszcze inni starają się podbudować własne niskie poczucie własnej wartości, wydając zbyt wiele pieniędzy na prezenty z zamiarem wzbudzenia podziwu lub nawet zazdrości.

 

Ale większość z nas po prostu uwielbia każdą okazję do dawania prezentów. Kochamy chodzić po sklepach i polować na drobiazgi, które wywołają uśmiech na twarzy naszych bliskich. Nie zawsze jest łatwo wybrać odpowiedni prezent, ale gdy już go znajdziemy, czujemy ogromną satysfakcję.

 

Jak dobrze znasz swoją rodzinę i znajomych, dla których szykujesz prezenty? Czy możesz po prostu pojechać do sklepu, nie pytając ich o preferencje i oczekiwania i wybrać idealny upominek?Możesz to robić tylko wtedy, gdy  zwracasz uwagę na ich potrzeby i słuchasz tego, co mają do powiedzenia o wszystkim – szkole, pracy i przyjaciołach, muzyce i filmach oraz o innych kwestiach.

 

Potrzeba robienia sobie prezentów powinna wypływać prosto z serca – nie może być próbą wywierania wrażenia na ludziach z powodu naszych zasobów finansowych czy wyrafinowanego gustu. Najlepsze prezenty to takie, które udowadniają, że dobrze znamy osobę obdarowaną. Spersonalizowane prezenty zawsze pozostają w pamięci na długi czas.

 

Być może wolimy raczej skromne upominki, w formie apaszki na szyję, książki lub płyty CD. Nie chcemy otrzymywać drogich prezentów, czujemy się z tym nieswojo. Niektórzy z nas woleliby, aby pieniądze przeznaczone na nietrafiony prezent, zostały raczej przeznaczone na cel charytatywny – dom dziecka, czy schronisko dla zwierzą. To również jest dobrym pomysłem na prezent, szczególnie dla osoby zaangażowanej w podobną działalność filantropijną.

 

Bywa, że nie mamy wygórowanych środków finansowych na prezenty, a zbliża się jakaś ważna okazja. Jeszcze częściej problemem jest brak czasu – nie mamy możliwości biegać po sklepach w poszukiwaniu idealnych upominków dla rodziny, przyjaciół czy współpracowników. Wtedy z pomocą przychodzi nam internet. Na stronie sklepu internetowego Fabryka Prezentów znajdziemy dziesiątki inspiracji upominkowych, dopasowanych do konkretnych okazji lub na przykład wieku, czy płci odbiorcy. Jednym z najchętniej zamawianych produktów są kosze upominkowe. Eleganckie, idealnie dobrane zestawy, dedykowane szczególnym okazjom lub takie zupełnie bez okazji, to świetny, uniwersalny prezent, który zawsze jest dobrym pomysłem. Odwiedź stronę internetową www.fabryka-prezentow.com i wybierz idealne kosze upominkowe dla swoich bliskich. To gwarancja trafionego prezentu!

 

 

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 18 grudzień 2017 22:45

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter