Facebook GooglePlus Twitter


poniedziałek, 09 kwiecień 2018 13:40

Ogrzewacze przepływowe Dafi

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Mieszkańcy bloków nieraz zazdroszczą właścicielom domków jednorodzinnych swobody i niezależności oraz bliskiego i bezpośredniego kontaktu z przyrodą. Niejednokrotnie nabywają działki poza miastem i budują na nich własne nieruchomości. Po pewnym czasie zaczynają jednak doceniać wygody związane z mieszkaniem w bloku, gdzie nie trzeba martwić się ani o ciepłą wodę w kranie, ani o kanalizację czy zapewnienie ogrzewania zimą. W domku jednorodzinnym do podgrzewania wody użytkowej najczęściej stosuje się bojler, o pojemności dostosowanej do ilości użytkowników i warunków użytkowania, jednak zdecydowanie lepszym rozwiązaniem są wygodne ogrzewacze przepływowe.

1

 

Czym są ogrzewacze przepływowe?

Ogrzewacze przepływowe, w odróżnieniu od bojlerów nie są zbiornikami ciepłej wody. Ich wymiary są więc bardzo małe, dzięki czemu z powodzeniem mogą zostać umieszczone bezpośrednio nad (lub pod) zlewem, czy wanną. Nie wymagają skomplikowanej infrastruktury i mogą być instalowane nawet przez domowników, a najtańsze wersje nie przekraczają 200 zł. Przepływowe ogrzewacze wody pobierają prąd tylko podczas poboru wody, są zatem urządzeniami energooszczędnymi.

 

Ogrzewacze przepływowe Dafi

Ogrzewacze Dafi mają małe rozmiary, wyróżniają się nowoczesnym wzornictwem oraz prostą i niezawodną konstrukcją, dzięki której błyskawicznie podgrzewają wodę. Produkowane są w Polsce, z krajowych materiałów wysokiej jakości (nie zawierają żadnych półproduktów sprowadzanych np. z Chin). Wykonuje się je z tworzywa nadającego się do recyklingu. Urządzenia poddawane są dokładnym testom i kontrolom, dzięki czemu cieszą się ogromnym powodzeniem na rynku (posiadają liczne certyfikaty). Firma Dafi zapewnia bezpieczeństwo użytkowania wyrobów oraz w razie potrzeby szybki serwis, informacje i porady (oferuje 3 lata gwarancji na produkty). Ogrzewacze te można zakupić w bardzo przystępnych cenach – już od 150 zł. Aby sprostać potrzebom klientów, firma produkuje dwa rodzaje ogrzewaczy: nadumywalkowe oraz podumywalkowe. Przedsiębiorstwo Dafi, oprócz ogrzewaczy przepływowych oferuje również szeroką gamę dzbanków filtrujących wodę oraz pojemników do próżniowego przechowywania żywności. Z bogatą ofertą można się zapoznać na stronie www.sklep.dafi.pl.

 

Ogrzewacze nadumywalkowe

Dostarczają one ciepłą wodę do jednego punktu. Montuje się je najczęściej w kuchni i łazience, bezpośrednio przy punkcie poboru wody, przez co straty ciepła ogranicza się do minimum (woda nie traci ciepła, płynąc w rurach, dlatego zużycie energii elektrycznej na jej ogrzanie relatywnie maleje). Ogrzanie wody następuje bezpośrednio po odkręceniu pokrętła zaworu.

Ogrzewacze, w zależności od modelu mają moc od 3,7 kW do 5,5 kW. Można w nich zamontować wylewkę plastikową, metalową lub wąż ze słuchawką prysznicową.

 

Ogrzewacze podumywalkowe

Montuje się je pod umywalką lub obok kabiny prysznicowej (pod dowolnym kątem) w miejscu widocznym lub ukrytym, umożliwiając sobie tym samym stały dostęp do ciepłej wody. Ogrzewacz taki może jej dostarczać do więcej niż jednego punktu odbioru. Moce tego typu urządzeń wynoszą od 3,7 kW do 11 kW.

 

Ogrzewacze przepływowe Dafi stanowią tani i łatwy sposób na ogrzanie wody nie tylko w domku letniskowym, ale również całorocznym. Mogą one z powodzeniem zastąpić bojlery lub ogrzewacze przepływowe innych producentów, o znacznie większych mocach i gabarytach.

 

 

Ostatnio zmieniany piątek, 09 marzec 2018 14:01

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter