Facebook GooglePlus Twitter


piątek, 27 kwiecień 2018 19:21

Maszyny rolnicze poleasingowe znajdują coraz więcej zwolenników!

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Maszyny rolnicze poleasingowe zdobywają coraz więcej nowych zwolenników. Podobnie jak w przypadku samochodów osobowych czy dostawczych, a także sprzętu komputerowego, medycznego i gastronomicznego rośnie sektor maszyn rolniczych poleasingowych.

efl

 

Podobnie jak w przypadku samochodów osobowych czy dostawczych, a także sprzętu komputerowego, medycznego i gastronomicznego rośnie sektor maszyn rolniczych poleasingowych. 

 

Coraz więcej rolników decyduje się na zakup sprzętu z licytacji poleasingowych. Zwracają oni uwagę przede wszystkim na korzystny stosunek ceny do jakości, a także obecność pełnej dokumentacji dotyczącej serwisowania i wykonywania ewentualnych napraw. Jest to spowodowane obostrzeniami dla leasingobiorców – są oni bowiem zobowiązani do przestrzegania zakazów, nakazów i prawidłowego, zgodnego z przeznaczeniem użytkowania danego sprzętu.

 

Skąd to zainteresowanie?

Rośnie świadomość społeczeństwa co do funkcjonowania form leasingu. Coraz więcej osób decyduje się na wzięcie sprzętu w leasing, co umożliwia zachowanie płynności finansowej i użytkowanie sprzętu w formie ratalnej. To szczególnie ważne dla początkujących przedsiębiorców, którzy nie posiadają jeszcze kapitału obrotowego, ani zdolności kredytowej. To z kolei tworzy coraz większy rynek sprzętu poleasingowego, w skład którego coraz mocniej wchodzą maszyny rolnicze poleasingowe.

 

Decydując się na zakup w tej formie warto pamiętać, że sprzęt poleasingowy to środek trwały taki sam, jak każdy inny. Przed zakupem można go obejrzeć i przetestować.

 

Co można znaleźć na aukcjach maszyn rolniczych poleasingowych?

 

Przede wszystkim dominują traktory, kombajny, kultywatory, sieczkarnie samojezdne, kosiarki , maszyny do przygotowywania gleby, prasy zwijające, głowice sinkowe, wykaszarki, walce, brony talerzowe, naczepy, przyczepy i akcesoria dodatkowe. W zależności od potrzeb warto śledzić różne strony i portale oferujące maszyny rolnicze poleasingowe. Można znaleźć tam aukcje lub oferty „kup teraz” w bardzo atrakcyjnych cenach.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter