Facebook GooglePlus Twitter


piątek, 27 kwiecień 2018 19:23

Piknik w przestworzach, czyli rodzinne loty widokowe!

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Gdy pogoda dopisuje, wspólne wyjazdy na działkę, na grzyby lub piknik to jeden z najwspanialszych sposobów na spędzanie czasu z rodziną. Cisza, spokój i odpoczynek od bombardujących nas powiadomień mediów społecznościowych, telewizji i telefonów. Zawsze warto jednak wymyślić coś nowego i ekscytującego na kolejną rodzinną wycieczkę. Czasem może być to spływ kajakowy, innym razem wspólna wycieczka rowerowa – a co powiecie na coś bardziej górnolotnego?

1

 

Warszawa, loty widokowe i czas z rodziną.

Loty widokowe to wspaniałe rozwiązanie dla całej rodziny. Niewielkie samoloty, które wykonują tego rodzaju loty, mogą zwykle pomieścić do 4 pasażerów w trakcie szybowania przez niebo. Kierunek lotu można często omówić z pilotem, co pozwoli na wybór pomiędzy malowniczym lotem nad rzeką, bądź krajoznawczym lotem nad miastem, które w końcu będzie można zobaczyć z lotu ptaka!

 

Rodzinne loty widokowe, czyli początek czegoś pięknego

Lotniska, które zajmują się organizacją lotów widokowych, zwykle mają w ofercie różne inne atrakcje, które przeznaczone są dla rodziny z dziećmi. Wszystko zależy od oferty danej firmy, ale zwykle w okolicy niewielkiego lotniska można również zorganizować grilla, wynająć quada lub zrobić wyścigi rowerowe. Lotniska oferujące loty widokowe dla rodziny, są najczęściej położone wokół terenów zielonych, które doskonale nadają się na spacery.

 

Więcej niż dobra zabawa

Loty widokowe, mogą również oswoić młodszych członków rodziny z lataniem, przygotowując je do latania samolotami pasażerskimi. Możliwość zadawania pilotowi pytań i szansa na lepsze zapoznanie się z lataniem, może również zaspokoić ciekawość dorosłych, dotyczącą tego, jak działają samoloty i tego, jak się nimi steruje. Sezon na loty widokowe właśnie się rozpoczyna! Jeżeli szukasz ciekawej oferty na loty widokowe dla całej rodziny, możesz odwiedzić stronę ośrodka szkolenia pilotów - miejsca, w których profesjonalni piloci organizują loty widokowe i skoki spadochronowe.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter