Facebook GooglePlus Twitter


poniedziałek, 30 kwiecień 2018 06:36

4 wypadki oraz wiele kolizji minionego weekendu. 5 osób w szpitalu.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

 

Minionej doby doszło do 1 wypadku przy ul. Tysiąclecia w Płocku, 3 wypadków w powiecie oraz wielu kolizji. Nietrzeźwi kierowcy zostali zatrzymani na terenie powiatu w miejscowościach: Koszelew i Sikórz. Do izby wytrzeźwień zostało doprowadzonych 13 osób.

 

 

1

 

Do wypadku w Płocku doszło w piątek 27 kwietnia na ul. Tysiąclecia. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierująca mazdą, najechała na tył samochodu ford. W wyniku zdarzenia pasażerka forda doznała obrażeń i została przewieziona do szpitala. Policja nie posiada informacji aby jej obrażenia zagrażały życiu.


Na kolejnego wypadku doszło terenie powiatu, w piątek 27 kwietnia w miejscowości Kobylniki. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący fiatem, wykonując manewr skrętu w lewo wymusił pierwszeństwo przejazdu motocykliście. W wyniku zdarzenia kierujący motocyklem doznał obrażeń ciała. Policja nie posiada informacji,
aby jego obrażenia zagrażały życiu.


Drugie zdarzenie w powiecie miało miejsce w sobotę 28 kwietnia w miejscowości Tchórz. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierująca samochodem opel, 36 letnia mieszkanka powiatu płockiego nie zachowała bezpiecznej odległości od poprzedzającego nissana, którym kierowała 43 letnia mieszkanka Łodzi i uderzyła w tył nissana, który wykonywał manewr skrętu w lewo. W wyniku zdarzenia kierująca nissanem i jej pasażerka doznały obrażeń ciała i zostały przewiezione do szpitala. Policja nie posiada informacji, aby obrażenia zagrażały ich życiu.


Do trzeciego zdarzenia w powiecie doszło dzisiaj około godziny 5:20 w miejscowości Smardzewo. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący samochodem renault, 30 letni mieszkaniec powiatu płockiego, podczas omijania zwierzęcia stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przepust drogowy. Kierujący doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala, gdzie z uwagi na podejrzenie, że mężczyzna jest w stanie nietrzeźwym, została mu pobrana krew do badań na zawartość alkoholu.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter