Facebook GooglePlus Twitter


środa, 02 maj 2018 12:01

Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionej.

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania zaginionej 89 letniej mieszkanki Chylina w powiecie płockim. W poszukiwaniach uczestniczyli policjanci, strażacy i rodzina kobiety. Zaginiona została odnaleziona w lesie, jest wyczerpana ale można nawiązać z nią kontakt.

1

Mieszkanka Chylina w powiecie płockim wyszła z domu wczoraj około 18.30 i na noc nie wróciła do domu. Rodzina wczoraj zgłosiła zaginięcie seniorki. Już wczoraj prowadzone były poszukiwania, które jednak nie przyniosły rezultatu. Z uwagi na fakt, że okolica, w której doszło do zaginięcia kobiety porośnięta jest wieloma hektarami lasu, dzisiaj od rana – poza funkcjonariuszami Policji –  w poszukiwaniach uczestniczyli również druhowie OSP oraz rodzina zaginionej. Na miejsce został wezwany również policyjny śmigłowiec.


Działania poszukiwawcze polegały na przeczesywaniu połaci lasu. W wyniku prowadzonych wspólnych działań poszukiwawczych,  kilka minut po godzinie 11.00, członkowie rodziny znaleźli kobietę. Zaginiona przebywała w lesie, około 400 m. od miejsca zamieszkania. Seniorka była wyczerpana, ale można było nawiązać z nią kontakt.

Ostatnio zmieniany środa, 02 maj 2018 12:05

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter