Facebook GooglePlus Twitter


czwartek, 03 maj 2018 05:11

Piękne miejsce pod Warszawą - Józefosław mieszkania

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Józefosław to niewielka, zlokalizowana zaledwie 15 km od centrum Warszawy wieś. Z początku była ona miejscem przesiedleń Niemców z południowo-zachodniej części Rzeszy Niemieckiej - tak też została założona i ochrzczona mianem Ludwigsburgu. W 1820 roku jednak wieś zmieniła nazwę na Józefosław i stała się osadą głównie rolniczą ze względu na swoje położenie w pobliżu stolicy a także żyzne gleby i czyste powietrze. Józefosław przetrwał w takim stanie aż do końca XX wieku, w latach dziewięćdziesiątych bowiem zaczęły budować tam się wille, domy jednorodzinne i niewielkie segmenty mieszkalne.

1

 

Józefosław, głównie ze względu na swoje położenie zaczął przyciągać ludzi pragnących żyć w spokojnych, czystych warunkach, z dala od zgiełku, jednak w niedalekiej odległości od centrum tętniącego życiem miasta. Wieś ta zachwyca swoich mieszkańców nie tylko lokalizacją ale i krajobrazem - sąsiaduje bowiem z pięknym i dorodnym lasem Kabackim, otoczona jest zielenią i roślinnością, w niczym nie przypominając “przedłużenia” Warszawy.

 

Szczególnie młodzi ludzie upodobali sobie Józefosław jako miejsce, w którym chcieliby rozpocząć swoje dorosłe i stabilne życie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom właśnie młodych rodzin deweloperzy stworzyli osiedle, niewielką osadę w Józefosławiu, nazwane pięknie Leśny Kwiat. Osiedle to położone jest w naj spokojniejszej dzielnicy Józefosławia, składa się z domków jednorodzinnych i niewielkich segmentów podzielonych na mieszkania w korzystnej cenie.

 

Poszukując ofert odnośnie sprzedaży domów w Józefosławiu warto wiedzieć, że objęte są one programem MDM Warszawa mieszkania - wielu osobom udało sie z tego programu skorzystać, zatem można liczyć na młode i radosne sąsiedztwo. Domki z Osiedla Leśny Kwiat położone są w niedużej odległości od przystanków autobusowych, dzięki czemu zarówno osoby posiadające samochód jak i te pozbawione go są w stanie bez problemu dojechać do centrum Warszawy do pracy lub szkoły. Z tym, że szkolnictwo w Józefosławiu również zaskakuje, bowiem znajdują się tam aż trzy szkoły oferujące naukę na wysokim poziomie.

 

Leśny Kwiat to również tanie nieruchomości w Józefosławiu, jak i na terenie całej Warszawy - spore mieszkanie w segmencie, wyposażone we własny mały ogródek lub przestronny taras, miejsce parkingowe lub garaż znaleźć można w cenie o wiele niższej niż cena za standardowe mieszkanie na Ursynowie - średniej wielkości, dwupokojowe, kilkunasto lub kilkudziesięcioletnie, zlokalizowane w bloku bez windy.

 

Nie trudno się zatem dziwić, że mieszkania i segmenty Józefosław cieszą się tak dużym zainteresowaniem i ta niewielka wioska stworzona pierwotnie jako osada dla rolników stała się obecnie najbardziej pożądanym miejscem na zakup własnego domu na lata.

Tanie mieszkania Józefosław - Leśny Kwiat

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter