Facebook GooglePlus Twitter


piątek, 11 maj 2018 18:59

PKN ORLEN zaprasza serdecznie mamy w dniu ich święta do Amfiteatru!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Strefa zdrowia i urody, występ kabaretu, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami oraz koncert energetycznej grupy Pectus oferuje wszystkim płockim mamom PKN ORLEN w dniu ich święta. Na to wyjątkowe wydarzenie zapraszamy w sobotę, 26 maja, do Amfiteatru. Atrakcje dostępne będą już od godz. 17:00.

 

1

 

Ponad 3 500 wejściówek umożliwiających bezpłatny udział w tym wyjątkowym wydarzeniu zostanie rozdysponowanych dla mam w siedzibie Centrum Edukacji Grupa ORLEN, przy Al. F. Kobylińskiego 25. Zgodnie z regulaminem, aby zapewnić komfort uczestniczkom imprezy oraz transparentne zasady dystrybucji zaproszeń, będą one wydawane paniom, które - będąc mamą - chcą spędzić miło popołudnie w dniu swojego święta. Wejściówki będzie można odebrać już od poniedziałku 14 maja do soboty 19 maja w godzinach 8:00 -19.00. Wejście do budynku zostało ustalone od strony ulicy Kobylińskiego.

 

Dzień Mamy w płockim Amfiteatrze jest organizowany w ramach licznych projektów społecznych realizowanych pod hasłem ORLEN dla Płocka.

 

- To wyjątkowe święto gdy wielu z nas chce obdarować swoje mamy upominkami, kwiatami i słowami serdeczności za okazaną miłość. W tym dniu płyną także podziękowania za trud, jaki został włożony w wychowanie dzieci. To pierwsze tego typu wydarzenie w naszym mieście, w trakcie którego chcemy z jednej strony docenić rolę mam i zaoferować im spędzenie miłego popołudnia, ale z drugiej strony chcemy stworzyć w tym dniu wielopokoleniową integrację mam oraz córek, które także zostały mamą. Dla kobiet to wyjątkowa rola w życiu, gdzie ich więzi jako matek stają się silniejsze z pokolenia na pokolenie. Mam nadzieję, że to wydarzenie kulturalno-rozrywkowe będzie okazją do pielęgnowania wyjątkowej tradycji – powiedziała Wioletta Kulpa, kierownik działu sponsoringu społecznego PKN ORLEN.

 

Dla wszystkich mam, które zechcą w tym dniu uczestniczyć w zabawie, zagra zespół Pectus, którego nazwa jak tłumaczą jego założyciele, pochodzi z języka łacińskiego i oznacza siłę woli, hart ducha i upór w dążeniu do celu. Dla wielu pań te cechy są zapewne najważniejsze również w macierzyństwie, niezbędne do wychowania i pielęgnowania wartości rodzinnych.

 

Uśmiechów na twarzach będzie starał się dostarczyć kabaret „Pod Wyrwigroszem”.W tym dniu wszystkie mamy będą mogły także skorzystać z indywidualnych porad lekarzy dermatologów oraz specjalistów kosmetologów i dietetyków w specjalnie przygotowanej „Strefie dla zdrowia i urody”, którą będzie można odwiedzać od godz. 17.00 w Amfiteatrze.

 

W trakcie imprezy odbędą się także konkursowe niespodzianki, a do zdobycia będą atrakcyjne nagrody. 

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter