Facebook GooglePlus Twitter


poniedziałek, 14 maj 2018 08:39

2 wypadki i sporo kolizji minionego weekendu.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Do pierwszego wypadku doszło wczoraj 13 maja około godziny 12:00 w Płocku na Rondzie Wojska Polskiego. Kolejny wypadek miał miejsce w miejscowości Woźniki gm. Radzanowo. Doszło do 22 kolizji w mieście oraz 13 kolizji w powiecie płockim. Nietrzeźwi kierowcy zostali zatrzymani na ul. Wyszogrodzkiej i Żyznej. Do izby wytrzeźwień zostały doprowadzone 24 osoby.

 


Do wypadku doszło 13 maja w Płocku, kilka minut przed 12.00, na Rondzie Wojska Polskiego. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący samochodem mazda premacy, chcąc uniknąć – jak oświadczył zderzenia z samochodem bmw, który wymusił mu pierwszeństwo przejazdu, zaczął gwałtownie hamować, wtedy stracił panowanie nad pojazdem i dachował. - W wyniku zdarzenia ranna została pasażerka mazdy i została przewieziona do szpitala. Nie mamy informacji aby obrażenia zagrażały jej życiu - informuje rzecznik prasowy policji Krzysztof Piasek.


Do drugiego wypadku doszło także 13 maja na terenie powiatu w miejscowości Woźniki gm. Radzanowo. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierująca rowerem, 82-letnia kobieta z nieustalonych przyczyn przewróciła się. Przybyły na miejsce lekarz pogotowia stwierdził zgon z nieznanych przyczyn.

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 14 maj 2018 09:00

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter