Facebook GooglePlus Twitter


wtorek, 15 maj 2018 06:16

2 wypadki minionej doby i 4 osoby w szpitalu.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Minionej doby doszło do jednego wypadku w Płocku oraz 1 wypadku w powiecie. Policja zanotowała 12 kolizji w mieście oraz 2 w powiecie płockim. Do izby wytrzeźwień zostało doprowadzonych 10 osób.

 

1

 


Do wypadków doszło wczoraj:
W Płocku na skrzyżowaniu ul. Bielskiej i Szopena. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący samochodem suzuki, jadąc ul. Szopena, wjechał na skrzyżowanie, na którym nie działała sygnalizacja świetlna wymuszając pierwszeństwo przejazdu kierującemu vw golfem, który jechał ul. Bielską. W wyniku zdarzenia kierujący oraz pasażerka suzuki zostali ranni i przewiezieni do szpitala.


Na terenie powiatu, w miejscowości Ciółkowo gm. Radzanowo. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierująca samochodem honda, wykonując manewr skrętu w lewo na teren stacji paliw, wymusiła pierwszeństwo przejazdu kierującemu samochodem bmw, doprowadzając do zderzenia, następnie w wyniku działania sił powstałych podczas uderzenia, pojazdy zderzyły się z samochodami skoda i alfa romeo. W zdarzeniu zostały ranne 2 osoby które przewieziono do szpitala.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter