Facebook GooglePlus Twitter


poniedziałek, 21 maj 2018 08:10

3 wypadki minionego weekendu i 6 osób w szpitalu.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Minionego weekendu doszło do 3 wypadków drogowych, 20 kolizji w mieście oraz 5 w powiecie płockim. Nietrzeźwi kierowcy zostali zatrzymani w Płocku na ul. Bartniczej i Grodzkiej oraz na terenie powiatu w Drobinie. Do izby wytrzeźwień zostały doprowadzoine 24 osoby.

 1

 

Do pierwszego wypadku doszło 19 maja w Płocku na Moście Solidarności. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący samochodem osobowym, z nieustalonych przyczyn zjechał z pasa drogi i uderzył w bariery ochronne. W wyniku zdarzenie trzy osoby jadące w samochodzie zostały ranne i przewieziono je do szpitala.


Do kolejnych wypadków doszło w powiecie. Pierwsze zdarzenie miało miejsce w Nowej Górze. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący samochodem skoda, 68 letni mieszkaniec Szczecina stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu, gdzie pojazd dachował. W wyniku zdarzenia 2 osoby zostały ranne
i przewieziono je do szpitala.


Drugie zdarzenie w powiecie miało miejsce w Białobrzegach. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący fordem mondeo, 49 letni mieszkaniec powiatu płockiego uderzył w przechodzącego przez jezdnię łosia, a następnie w przydrożne drzewo. Kierowca forda z ciężkimi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 21 maj 2018 08:13

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter