Facebook GooglePlus Twitter


czwartek, 31 maj 2018 08:41

Jak wybrać pracę dorywczą?

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Praca dorywcza to możliwość zarobienia dodatkowej gotówki, która może podreperować rodzinny budżet, zaoszczędzić określoną kwotę na zakup mebli kuchennych czy wakacje za granicą. Jak wybrać najlepszą formę pracy dodatkowej? Warto wziąć pod uwagę, jaką ilością wolnego czasu dysponujesz, kiedy jesteś najbardziej dyspozycyjny, jaki poziom zarobków Cię satysfakcjonuje i co jesteś w stanie zaoferować pracodawcy. Zastanów się, w czym jesteś dobry, aby zatrudnienie było źródłem satysfakcji.

1

 

Na rynku nie brakuje obecnie możliwości – pomyśl np. o ogrodnictwie i przycinaniu krzewów, podlewaniu kwiatów, pracy w telemarketingu, opiece nad dziećmi czy osobami starszymi i niepełnosprawnymi, a także prasowaniu koszul, sprzątaniu, prowadzeniu czyjegoś gospodarstwa domowego, rozwożeniu pizzy czy innych przesyłek kurierskich, a także o karierze jako konsultantka bądź konsultant. Każda z tych opcji dorywczego zatrudnienia ma wady i zalety, ale najwięcej korzyści oferuje praca konsultanta renomowanej marki kosmetyków AVON.

 

Jak zacząć karierę w AVON?

Nic prostszego – wystarczy, że zarejestrujesz się w AVON całkowicie za darmo (wypełniając formularz dostępny na stronie internetowej). Już w tym momencie zostaniesz konsultantką (lub konsultantem) i będziesz mógł sprzedawać kosmetyki, perfumy, ubrania czy biżuterię marki AVON, a także otrzymasz swobodny dostęp do szerokiej gamy wyżej wymienionych produktów. Pracując jako konsultant, będziesz mógł kupować kosmetyki i inne akcesoria taniej oraz sprzedawać je swoim klientom i znajomym. W ciągu roku konsultant AVON bierze udział w siedemnastu kampaniach, podczas których może otrzymać atrakcyjne rabaty na zakupy – im większy rabat otrzyma, tym więcej zarobi. Współpracując z AVON, to konsultant decyduje, jaka formuła pracy najbardziej mu odpowiada i w jakich godzinach może pracować, a proporcjonalnie do jego zaangażowanie rośnie wysokość miesięcznych zarobków. To duży plus pracy konsultanta.

 

Ile mogą wynosić zarobki?

Praca konsultanta może być źródłem satysfakcjonujących zarobków – to kolejny atut tej pracy dorywczej! Konsultant AVON może całkiem dużo zarabiać – to od niego samego i jego zaangażowania zależy efekt końcowy w postaci wysokiej pensji. Wszystko zależy od wielkości składanego przez konsultanta zamówienia – im większa będzie jego wartość, tym większy rabat na kosmetyki otrzyma od AVON (od 15% do 40%). Następnie konsultant sprzedaje je swoim znajomym i klientom w stałej cenie, zaś różnica zostaje w jego portfelu. W AVON można zarabiać przy niskich nakładach pracy i zamawiać markowe produkty, jednocześnie na tym zarabiając.

 

Rabaty w AVON

Podsumowując, w AVON możesz liczyć na atrakcyjne pakiety promocyjne i korzystne warunki współpracy. Rabaty, które konsultant może otrzymać na kosmetyki, perfumy, akcesoria i ubrania AVON, są uzależnione są od obrotu w trakcie jednej kampanii i to one decydują o ostatecznej wysokości zarobków. Każdy konsultant lub konsultantka może otrzymać do 40% rabatu na produkty z katalogu, a im większy rabat otrzyma, tym więcej zarobisz na sprzedaży, np. sprzedając kosmetyki klientom z jednego katalogu za 2000 zł, otrzymasz rabat na całe zamówienie w wysokości 35%. W efekcie za markowe produkty AVON zapłacisz 1300 zł, a Ty zyskasz w sumie aż 700 zł.

 

Jak widać, praca konsultanta AVON to opłacalne zajęcie dodatkowe, która nie wymaga od konsultantów dużych nakładów czasu, a dzięki któremu mogą oni dużo zyskać i zarabiać nawet kilkaset złotych miesięcznie. Pensje w AVON rosną proporcjonalnie do wysokości zamówień, a więc zaangażowania konsultantów – w efekcie mogą być bardzo wysokie i atrakcyjne.

 

Najlepsza forma pracy dorywczej…

…to praca konsultanta! Z jednej strony na rynku nie brakuje propozycji i ofert pracy dorywczej, ale na pierwsze miejsce zdecydowanie wysuwa się praca konsultantki. To zajęcie ma naprawdę dużo atutów – przede wszystkim pozwala samodzielnie decydować o tym, kiedy będziesz pracować i jakich godzinach. Po wtóre, podejmując pracę konsultantki, otrzymasz szeroki dostęp do ekskluzywnych kosmetyków, specjalnych ofert promocyjnych AVON oraz licznych wyprzedaży, a Twoje zarobki będą mogły systematycznie rosnąć.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter