Facebook GooglePlus Twitter


czwartek, 14 czerwiec 2018 10:54

Kamil Syprzak znów poprowadzi treningi w Płocku

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Sypa Camp 2018 to kontynuacja zeszłorocznego projektu stowarzyszenia Kamil Syprzak for Kids. Projekt podzielony jest na dwie części: pierwsza to treningi w szkołach podstawowych, a druga część to trening otwarty na płockim rynku. Impreza odbędzie się w piątek 15 czerwca.

 1

 

Kolejny raz zawodnik FC Barcelona Lassa odwiedzi płockie szkoły podstawowe, w których na co dzień trenuje się piłkę ręczną. Sypa Camp ma na celu popularyzację sportu i aktywności ruchowej wśród dzieci, a w szczególności piłkę ręczną. Łącznie Kamil odwiedzi trzy szkoły, w których kolejno poprowadzi 3 treningi. Wybór szkół – gospodarzy nie jest przypadkowy, gdyż są to medaliści Młodzieżowej Ligi Sportowej. W ten sposób Kamil Syprzak chce uhonorować ciężką pracę najmłodszych. Wspomniane szkoły to: Szkoła Podstawowa nr 21, 16 i 23. W sumie na treningach pojawią się delegacje z dwunastu płockich szkół podstawowych, w których weźmie udział ok. 200 dzieci w wieku 12-13 lat.

 

Po zakończeniu pierwszej częśc treningów w szkołach, tego samego dnia, czyli w piątek popołudniu od godz. 17:00 Kamil Syprzak zaprasza wszystkich płocczan na Stary Rynek przed Ratusz. Tutaj odbędzie się druga część eventu. Przewidziane są konkursy oraz aktywności sportowe angażujące wszystkich zebranych: zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych. Dla zaangażowanych w aktywność fizyczną, przewidziane są nagrody za najlepsze osiągnięcia. Będzie możliwość wygrania m.in. koszulki meczowej Kamila Syprzaka FC Barcelona Lassa wraz z podpisami kolegów z drużyny, zrobienia zdjęcia z Kamilem, uzyskania jego autografu czy zadawania pytań.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter