Facebook GooglePlus Twitter


wtorek, 19 czerwiec 2018 08:01

Wyciek gazu na Jachowicza. Ludzie zostali ewakuowani.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dziś około godziny 8.30 Straż Pożarna otrzymała zgłoszenie o wycieku gazu przy ulicy Jachowicza. Na miejscu znajduje się siedem jednostek straży pożarnej, policja, pogotowie gazowe, pogotowie energetyczne oraz straż miejska. Ludzie z pobliskich domów oraz firm zostali ewakuowani. Robotnicy uszkodzili gazociąg o średnicy 110 mm. Ulica została zamknięta, a pobliskie sygnalizacje świetlne nie działają.

 

1

 

Ze względu na awarię gazociągu w rejonie skrzyżowania Al. Jachowicza/11 Listopada służby zamknęły ruch w Al. Jachowicza. Ewakuowano także mieszkańców pobliskiego bloku. Obowiązują objazdy. Wstrzymano dostawę gazu na rurociągu 110 mm.

Na miejscu awarii są wszystkie służby: policja, straż pożarna, straż miejska, pogotowie gazowe, pogotowie energetyczne. Policja kieruje samochody na objazd ul. Obrońców Płocka 1920 i ul. 3 Maja. Wstrzymany jest także ruch pieszych. Nie działają też okoliczne sygnalizacje świetlne. Apelujemy o zachowanie ostrożności i stosowanie się do poleceń służb oraz nie zbliżanie się do miejsca awarii gazociągu.

Ostatnio zmieniany wtorek, 19 czerwiec 2018 08:18

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter