Facebook GooglePlus Twitter


wtorek, 19 czerwiec 2018 13:19

Interaktywnie i kreatywnie – Playmobil w Galerii Mazovia!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Do 30 lipca br. w Galerii Mazovia można zobaczyć wystawę interaktywną PLAYMOBIL. Zupełnie niecodzienne ekspozycje figurek w dużym formacie i specjalnie przygotowana strefa zabawy zapewniają dzieciom i ich rodzicom letnią rozrywkę oraz miłe spędzanie wolnego czasu.

 

1

 

PLAYMOBIL to coś więcej niż tylko zabawki. Figurki, klocki oraz inne gadżety tej marki cieszą oko oraz służą zabawie niejednemu dziecku od ponad 40 lat! Firma Brandstätter wraz ze swoją marką jest największym producentem zabawek w Niemczech. W Polsce te markowe produkty możemy znaleźć w większości sklepów z artykułami dla dzieci.


PLAYMOBIL to także wspaniałe serie ekspozycyjne o różnej tematyce. W Galerii Mazovia już od początku czerwca można zobaczyć „Rzymian i Egipcjan”, „Statek wycieczkowy”, „Ratownictwo górskie” oraz ,,Magiczny las wróżek” – serie te ustawione są w specjalnych gablotach na poziomie +1, obok strefy gastronomicznej.

 

- Cieszymy się, że udało nam się starannie zaplanować i zorganizować projekt wystawy interaktywnej PLAYMOBIL w Galerii Mazovia. Zadowolenie jest tym większe, ponieważ współpracujemy przy nim prężnie z jednym z naszych sklepów – TOP TOYS. Realizacja projektu PLAYMOBIL w Galerii Mazovia już teraz przynosi oczekiwany bardzo dobry rezultat w postaci dużej liczby odwiedzających wystawę dzieci, młodzieży i ich rodzicówmówi Katarzyna Klaczka–Wachowska, Dyrektor Galerii Mazovia.Oprócz tradycyjnego oglądania wystawy wszyscy mogą zaangażować się w aktywną, interaktywną zabawę, co stanowi nie lada przyjemność. A dla zwiększenia atrakcyjności czasu spędzanego podczas zwiedzania, w Galerii Mazovia, w każdy weekend trwania ekspozycji, w godz. od 10.00 do 18.00, pojawią się animatorki zabaw dla dzieci.

 

1

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter