Facebook GooglePlus Twitter


poniedziałek, 30 lipiec 2018 13:16

Wynajem busa - co trzeba wiedzieć przed wynajmem?

Napisał 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Wynajem busa to korzystne rozwiązanie, gdy musimy zapewnić transport większej liczbie osób. Wypożyczenie kilku samochodów jest mało opłacalne - zwłaszcza, gdy weźmiemy pod uwagę wzrost ceny paliw. Jeśli planujesz rodzinną uroczystość, wakacyjny wyjazd czy imprezę firmową, doskonałym rozwiązaniem będzie bus na wynajem. Na co trzeba zawrócić uwagę przed wypożyczeniem?

1

 

Kiedy opłaca się wynajem busa?

Wynajem busa w Warszawie, czy innym dużym mieście, cieszy się sporą popularnością. To korzystne rozwiązanie zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Sprawdzi się w przypadkach, gdy planujesz wyjazd większą grupą, np. na wesele, komunię, chrzest, wyjazd integracyjny czy wakacje. Wynajem busa jest doskonałą alternatywą dla podróży kilkoma samochodami. Pozwala na zaoszczędzeniu kosztów związanych z paliwem, gdyż cała grupa składa się na benzynę. Wymarzony urlop możemy zacząć już w podróży, ciesząc się wspaniałymi widokami i komfortową jazdą. To dużo wygodniejsze niż jazda pociągiem, nie ogranicza Was żaden rozkład jazdy i możecie robić dowolną liczbę przystanków w podróży. Dzięki pojemnemu bagażnikowi, z pewnością zmieścicie wszelkie niezbędne rzeczy.


Firmy także często decydują się na wynajem busa. Mikrobusy sprawdzą się w przypadku wyjazdów motywacyjnych czy integracyjnych, szkoleń, konferencji organizowanych w różnych częściach Polski. Koszty podróży pokrywa przedsiębiorstwo, a większa liczba pracowników może podróżować wspólnie. Wiele aut służbowych to pojazdy pięcioosobowe, dlatego busy są świetnym rozwiązaniem.

 

Co sprawdzić przed wynajmem busa?

Zanim zdecydujesz się na wynajem busa, warto sprawdzić jego wyposażenie. By podróż była komfortowa, należy zwrócić uwagę na przestrzeń, klimatyzację, ogrzewanie, przyciemnione szyby, pasy bezpieczeństwa. Wiele osób lubi w podróży słuchać muzyki, dlatego warto sprawdzić, czy pojazd ma radio bądź odtwarzacz CD. Niektóre firmy udostępniają również nawigację GPS, co nie jest bez znaczenia, gdy wybieramy się w nowym kierunku.

 

Należy również dokładnie zapoznać się z warunkami wynajmu. Sprawdź ilość miejsc, uprawienia potrzebne do kierowania busem, wyposażenie auta, wielkość bagażnika, a także wszelkie dodatkowe warunki wynajmu. Przeważnie znajdują się one na stronach wypożyczalni busów, gdzie znajdziesz również regulamin świadczenia usługi.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter