Facebook GooglePlus Twitter


piątek, 21 wrzesień 2018 07:31

Polecane restauracje w Warszawie - w czym tkwi ich sekret?

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Marzeniem każdego właściciela lokalu gastronomicznego są setki odwiedzających go każdego dnia gości. Aby osiągnąć sukces w branży, niezbędne jest nie tylko pyszne jedzenie, lecz także zaufanie miłośników gastronomii, którzy chętnie polecają dane miejsce swoim bliskim. Nie masz pomysłu na zapewnienie sobie licznych rekomendacji? Sprawdź, jak robi to inna restauracja w Warszawie, która jest najlepsza. Aby Ci to ułatwić, wybraliśmy 3 najpopularniejsze lokale z polską kuchnią, które nie mogą narzekać na brak gości i są obecnie najgorętszymi miejscami na mapie gastronomicznej stolicy.

1

 

PAPU - najlepsza restauracja w Warszawie

W czym tkwi sekret PAPU? W nieoczywistym podejściu do serwowanych potraw. Każdy z nas doskonale zna i uwielbia polską kuchnię, kojarzącą się z czasami dzieciństwa, rodzinnymi obiadami i bombą smaków, która na zawsze pozostaje w pamięci. Lokal postanowił wykorzystać moc naszych rodzimych potraw i zaprezentować ich swoją, ulepszoną wersję. Efekt? Prawdziwie polska kuchnia w smakowicie nowoczesnym wydaniu! Nic więc dziwnego, że PAPU bije na głowę inne polecane restauracje w Warszawie. Szefowie kuchni traktują gotowanie jak sztukę, co jest doskonale wyczuwalne w każdym kęsie. Świeże, sezonowe składniki, niebanalne połączenia smaków i bogactwo aromatycznych przypraw tworzą kompozycję, która podbija podniebienie największych smakoszy. To jednak nie wszystko - równie odpowiedzialne za sukces PAPU jest jego wnętrze. Ekskluzywne, eleganckie, przywodzące na myśl klub, o którym wiedzą tylko wybrani. Lokal z pewnością jest doskonałym przykładem na to, że polska restauracja w Warszawie może być najlepsza.

 

Polska Różana - polecana restauracja w Warszawie

Z pewnością doskonale znasz serwis Tripadvisor, za którego pośrednictwem turyści mogą wyrażać opinie na temat odwiedzonych miejsc, w tym także lokali gastronomicznych. Polska Różana to jedna z najchętniej polecanych restauracji w Warszawie. Czym zasłużyła sobie na to miano? Przede wszystkim pysznym, rozpływającym się w ustach jedzeniem. W menu czekają na Ciebie potrawy kuchni polskiej, ale tym razem w tradycyjnym i znanym od wieków wydaniu. Lokal serwuje to, co każdy z nas kochał w dzieciństwie najbardziej - rosół, pieczeń z cielęciny czy kaczkę w towarzystwie warzyw i innych dodatków. To jednak jeszcze nie wszystko… Wchodząc do środka restauracji, natychmiast czujesz ciepło domowego ogniska, które znakomicie dopełnia zapach świeżych kwiatów i niezagłuszający rozmów dźwięk pianina czy gitary. Polska Różana to znakomite miejsce na randkę z ukochanym, spotkanie z rodziną lub lunch firmowy. Pamiętaj jednak, że popularność lokalu oznacza częsty brak wolnych stolików, dlatego też zachęcamy do dokonania wcześniejszej rezerwacji.

 

Platter by Karol Okrasa - warszawska restauracja z dobrym jedzeniem

Platter by Karol Okrasa to jedna z najlepszych propozycji gastronomicznych, jakie może zaoferować smakoszom Warszawa. Restauracja z dobrym jedzeniem serwuje dosłowną oryginalność na talerzu i to właśnie ona jest sekretem sukcesu lokalu. Każde z dań zostało zainspirowane wspomnieniami z dzieciństwa właściciela. Łącząc naturalność, świeżość i miłość do gotowania, szef kuchni tworzy potrawy, które stanowią małe i autentyczne dzieła sztuki. Platter oferuje zarówno menu lunchowe, jak i regularne. Co znajdziesz w karcie dań? Izraelski kuskus, zupę rybną, sezamowy krem z kalafiora, a nawet pikantny makaron jaśminowy. Niebanalne połączenia nawiązujące do rodzimych przepisów gwarantują bombę smaków, o których ciężko zapomnieć. Nic więc dziwnego, że lokal jest jednym z najchętniej odwiedzanych miejsc w mieście, jakim jest Warszawa. Restauracja z dobrym jedzeniem zachęca ekskluzywnością, która jednak ma swoją cenę - decydując się na wizytę w lokalu, musisz liczyć się z wydatkiem rzędu co najmniej kilkudziesięciu złotych za jedno danie.

Ostatnio zmieniany środa, 05 wrzesień 2018 07:45

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter