Facebook GooglePlus Twitter


poniedziałek, 17 grudzień 2018 14:35

Uniwersalny neutralizator zapachów - Silver Fresh

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Obuwie, odzież czy tekstylia często wymagają odświeżenia. Nie chodzi tylko i wyłącznie o regularne ich pranie i czyszczenie, ale także zapobieganie rozwojowi przykrych zapachów. Taka ochronę możemy uzyskać stosując preparaty z jonami srebra. Pierwiastek ten skutecznie hamuje rozwój bakterii i grzybów, tym samym hamując rozwój przykrych zapachów.

1

Nano srebro – unikatowe właściwości odświeżające

Srebro koloidalne zawierające nano cząstki to roztwór o wysokiej aktywności antybakteryjnej, a także przeciwgrzybiczej. W wielu badaniach klinicznych wykazano, że srebro okazuje się być skuteczne w neutralizowaniu wielu gatunków bakterii i grzybów, co umożliwia jego zastosowanie w warunkach szpitalnych. Preparatami ze srebrem można skutecznie dezynfekować wszelkie powierzchnie, a także odzież medyczną. My także możemy na co dzień skorzystać z unikatowych właściwości srebra.

 

Jedną z przyczyn rozwoju przykrego zapachu jest namnażanie się bakterii. Odzież i obuwie narażone na kontakt z potem i bakteriami występującymi na naszej skórze szybko tracą świeżość. Konieczne jest zatem bardzo częste ich pranie. Szczególnie dotyczy to odzieży sportowej. Zastosowanie preparatu ze srebrem hamuje rozwój niepożądanych bakterii, co daje efekt długotrwałego odświeżenia wszelkich tekstyliów.

 

Jak stosować neutralizator zapachów -Silver Fresh?

Silver Fresh to wygodny w użyciu preparat, dostępny w formie aerozolu. Dzięki temu można go bez trudu rozpylić na wszelkich powierzchniach materiałowych, zapewniając długotrwały efekt świeżości. W ten sposób można m. in. odświeżać obuwie, którego częste mycie może być problematyczne. Preparat można rozpylać także na odzieży, materacach, zasłonach, wykładzinach. Ponadto preparat może usuwać zapachy pozostawiane przez nasze zwierzaki domowe. Natomiast roztwór srebra koloidalnego dostępny w płynie można dodawać do prania czy płukania tkanin, zwiększając odświeżające właściwości srebra. To idealne rozwiązanie dla alergików, osób o wrażliwej skórze, sportowców, osób o obniżonej odporności. Silver Fresh może być także w celu odświeżania mebli tapicerowanych, a także tapicerki samochodowej.

 

W celu zabezpieczenia tekstyliów przed rozwojem przykrych zapachów oraz powstania zanieczyszczeń warto jest dodatkowo zastosować preparat o właściwościach impregnujących. Impregnaty hydrofobowe zapobiegają przenikaniu wilgoci i zanieczyszczeń w głąb tkanin, zachowując wszystkie właściwości materiału, w tym jego miękkość, wygodę użytkowania oraz przepuszczalność dla powietrza. 

 

Artykuł powstał we współpracy z HadwaoNet - polskim producentem nano kosmetyków. 

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter