Facebook GooglePlus Twitter


czwartek, 04 luty 2016 11:30

Snowgoons na Polish Hip-Hop Festival Płock 2016!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Event Time Promo przedstawiło pierwszych artystów tegorocznej, IV edycji Polish Hip-Hop Festival, która odbędzie się w pierwszy weekend sierpnia na nadwiślańskiej plaży w Płocku. Pierwszym z zagranicznych artystów występujących na festiwalu, będzie niemiecka grupa "Snowgoons".

 

snowgoons

 

SNOWGOONS jest to niemiecka grupa hip-hopowa, w której skład wchodzą: DJ Illegal, Det Gunner, Sicknature & J.S. Kuster. Do tej pory Snowgoons wydali 6 albumów. Snowgoons znani są z korzystania z orkiestrowych sampli i nagrywania utworów z jednymi z najbardziej wpływowych MC na świecie. W 2011 kwartet współpracował z legedarnym, nowojorskim duetem - M.O.P., czego efektem jest ich wspólny album "Sparta". W tym samym roku europejczycy wraz z philadelphijskim raperem Reef the Lost Cauze wydali album "Your Favorite MC". W 2014 roku Snoowgoons zyskali uznanie na całym świecie za sprawą albumu #WakeDaFucUp nagranego razem z legendami amerykańskiego rapu - ONYX.

 

Przez lata zamieszanie wokół ich naturalnej, autentycznej oraz eklektycznej muzyki zyskało uznanie zarówno w Europie, jak i USA. DJ Illegal i Sicknature zagrali razem mnóstwo koncertów w Europie, USA oraz Kanadzie z artystami takimi jak: M.O.P., La Coka Nostra, AOTP, Goondox, Sabac Red i wiele innych. Żywiołowość, charyzma i świetny kontakt z publiką to tylko mała cząstka cechująca występy Snowgoons.

 

Jesteśmy pewni, że przypadną do gustu i zostaną doskonale zapamiętani przez płocką publikę na IV edycji Polish Hip-Hop Festival w 2016 roku.

 

Ostatnio zmieniany czwartek, 04 luty 2016 11:37

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter