Facebook GooglePlus Twitter


czwartek, 04 luty 2016 14:06

Ruszył nabór do Audioriver Independent Team!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
W jedenastym roku istnienia, największy polski festiwal z muzyką elektroniczną, inauguruje zupełnie nowy program: Audioriver Independent Team. Jego celem jest nawiązanie współpracy z kilkunastoma studentami i studentkami z całego kraju, którzy będą promować wartościową elektronikę i sam festiwal wœród społeczności akademickiej. Właśnie ruszył nabór, który potrwa do 8 marca tego roku.
 
audioriverit
- Misją Audioriver zawsze było propagowanie wartościowej elektroniki wśród Polaków - mówi rzecznik prasowy festiwalu, Łukasz Napora. - Wiemy, że przez ostatnie 10 lat, niejeden fan komercyjnych brzmień przeszedł do tzw. alternatywy, niejeden miłośnik rocka przestał patrzeć na techno z pogardą, niejeden hip-hopowiec zatańczył przy houseowym secie. To oczywiście nie tylko nasza zasługa, ale mamy wiele dowodów na to, że Audioriver przyczynił się do zwiększania wiadomości muzycznej i zakopywania niepotrzebnych podziałów. Teraz ten żartobliwie mówiąc kaganek oświaty zabieramy do oświaty sensu stricte.
 
Nie jest to pierwsze przedsięwzięcie organizatorów festiwalu realizowane na uczelniach, bo przecież od 2011 roku w różnych miastach Polski odbyło się już pięć Konferencji Muzycznych Audioriver. Independent Team będzie jednak programem o większym zasięgu, ponieważ docelowo, w składzie tego niezależnego zespołu ma się znaleźć do jedenastu osób, które stale będą działać w różnych miastach. Ich zadaniem będzie propagowanie wartościowej elektroniki wśród studentów, z których wielu zapewne jeszcze nie wie, że może być jej fanami.
 
Aby się zgłosić, należy być studentem/studentką, wypełnić krótki formularz oraz nagrać maksymalnie 3-minutowy film, w którym ma się zawrzeć prezentacja kandydata oraz ciekawe pomysły na promocję elektroniki i Audioriver wśród społeczności akademickiej. Organizatorzy wybiorą maksymalnie 11 osób, które zaproszą na specjalne zgrupowanie w Warszawie. Podczas tego spotkania zostaną wybrane pomysły do dalszej realizacji.
 
Po okresie pracy przyjdzie, oczywiście, czas na zabawę i wypoczynek: każdy z członków Audioriver Independent Team otrzyma dwa 3-dniowe karnety VIP na tegoroczny festiwal, a jesienią zostanie zaproszony do jednego z polskich miast na zgrupowanie podsumowujące pierwszy rok programu. Pozostałe benefity z udziału w projekcie to unikalne ubrania dedykowane dla członków zespołu oraz certyfikaty potwierdzające udział w Audioriver Independent Team.
 
Formularz, regulamin i szczegóły udziału w programie znajdziesz na www.audioriver.pl w zakładce Independent Team.
 
Ostatnio zmieniany czwartek, 04 luty 2016 14:12

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter