Facebook GooglePlus Twitter


poniedziałek, 07 marzec 2016 15:14

Sara Lugo na Reggaelandzie!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki z okazji Dnia Kobiet ogłosił pierwszą kobietę, która wystąpi na głównej scenie, drugiego dnia festiwalu (9 lipca). Sara wystąpi po raz pierwszy na płockim festiwalu i po raz drugi w Polsce - miała okazję wystąpić na Life Festival Oświęcim 2012. Podczas Reggaeland 2016 wystąpi wraz z zespołem – Next Generation Family.
 
sara
 
Sara Lugo ma portorykańskie korzenie i pochodzi z Monachium. Wydała do tej pory dwa albumy "What About Love" w 2011r. oraz cztery lata później  "Hit Me With Music", w którym pojawił się gościnnie jeden na najsłynniejszych jamajskich artystów reggae -  Proteje. Ich wspólna piosenka "Really Like You" odnotowała ponad trzy miliony odsłon na YouTube. Swoją rosnącą popularność artystka zawdzięcza unikalnej barwie głosu oraz pozytywnym tekstom, które łączy z brzmieniem reggae, soul, jazz i hip-hop.
 
Pomimo młodego wieku, jest jedną z ciekawszych piosenkarek współczesnego reggae, chętnie zapraszaną na duże europejskie imprezy jak Rototom czy Summerjam. Jej słoneczne występy podziwiali także mieszkańcy obydwu Ameryk oraz większości krajów Europy w tym Polski.
 
Sara Lugo do Płocka przyjedzie z zespołem Next Generation Family.
 
Przypominamy, że Festiwal Reggaeland odbędzie się 8 – 9 lipca. Jak dotąd ogłosiliśmy, iż na płockim festiwalu reggae oprócz Sary Lugo wystąpia: Skarra Mucci & The Rawkaz Clan (Jamajka), Dj Vadim (Wlk.Brytania) feat. Big Red (Francja)  oraz polski zespół – Maleo Reggae Rockers. Karnet w promocyjnej cenie 50 zł, można kupić tylko do końca marca. Kolejna cena karnetu wynosić będzie 60 zł. Bilety można kupić w Bileterii POKiS (ul. Tumska 9a) lub przez stronę Ticketpro.pl (wykaz punktów sprzedaży na stronie Ticketpro.pl). 
 

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter