Facebook GooglePlus Twitter


piątek, 18 marzec 2016 07:59

Sitek i JNR Getlost na HIP-HOP Festival 2016!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Organizatorzy HIP-HOP Festival opublikowali kolejnych artystów tegorocznego festiwalu. Sitek i JNR Getlost wystąpią na scenie w Płocku!

sitekSitek jest reprezentantem wrocławskiej sceny hip-hopowej od ponad 10 lat. Początkowo współtworzył skład TWL. W 2009 słuchacze rapu mogli go usłyszeć w gościnnej zwrotce BUSZU pt. "Czyja jest ta gra" . Od tego momentu Sitek jest uznawany w środowisku hip-hopowym za jednego z najzdolniejszych MC młodego pokolenia. Premiera solowego albumu rapera „Wielkie sny” zapowiadana jest na rok 2016. Krążek zwiastują single „Chodź ze mną” oraz „Chcę tylko moich ludzi”.


JNR to młody, uzdolniony raper, pochodzący z Jeleniej Góry, którego popularność stopniowo wzrasta. Jego gościnne zwrotki można usłyszeć na najlepszych polskich produkcjach ostatniego roku m.i.n. "Diabelskie podszepty" – Dwa Sławy, "Moja wina, Twój błąd" feat. Sitek x VNM x Stochu.
JNR jest nie tylko newschoolowym raperem, ale też producentem. Na swoim koncie ma takie produkcje jak: "Trudny charakter" dla Sitka, czy też "Odkupienie".
Nie wątpimy w to, że i tym razem raperzy rozgrzeją publikę Polish Hip-Hop Festival do czerwoności. Saluuut !

 

 

Ostatnio zmieniany piątek, 18 marzec 2016 08:06

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter