Facebook GooglePlus Twitter

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo (777)

W Komendzie Powiatowej Policji w Gostyninie prowadzone są poszukiwania za osobą zaginioną – 15-letnią Weroniką Szałwińską.

środa, 19 październik 2016 06:24

Włamali się do domu i ukradli... dekoder!

Minionej doby płocka policja odnotowała 6 kolizji w mieście oraz 3 kolizje w powiecie płockim. Do izby wytrzeźwień zostało doprowadzonych 8 osób.

wtorek, 18 październik 2016 06:05

Kolejna kradzież samochodu w Płocku!

Minionej doby doszło do jednego wypadku drogowego w miejscowości Parzeń, gmina Brudzeń Duży. Odnotowano 4 kolizji w mieście oraz 4 kolizji w powiecie. Nietrzeźwi kierowcy zostali zatrzymani w miejscowościach Sady, gm. Słubice i Siemienie gm. Drobin. Do izby wytrzeźwień zostało doprowadzonych 14 osób.

wtorek, 18 październik 2016 05:19

Uderzył w tył ciągnika. Dwie osoby w szpitalu!

17 października około godziny 16.05 doszło do wypadku na drodze wojewódzkiej nr. 559 w miejscowości Parzeń, gm. Brudzeń Duży.

W miniony weekend doszło do 4 poważnych wypadków drogowych w Płocku oraz powiecie płockim. Odnotowanych zostało 15 kolizji w mieście oraz 8 w powiecie płockim. Nietrzeźwi kierowcy zostali zatrzymani w Płocku, na ul. Morelowej, Gw. Ludowej i Kochanowskiego oraz na terenie powiatu w miejscowości Siecień. Do izby wytrzeźwień zostało doprowadzonych 26 osób.

piątek, 14 październik 2016 09:26

Odblaski - elementy które ratują życie!

Płoccy policjanci przypominają  o noszeniu elementów odblaskowych. Elementy odblaskowe muszą być noszone przez pieszych, którzy poruszają się po drogach, poza terenem zabudowanym, gdzie nie ma wyznaczonych ciągów pieszo – rowerowych. 

Minionej doby doszło do jednego wypadku drogowego w miejscowości Zakrzewo, na DK 60. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że do zdarzenia doszło podczas gdy dwa pojazdy tj. renault fluence i nissan note wykonywały manewr wyprzedzania ciągnika rolniczego. Kierująca nissanem wykonując ten manewr zjechała na pobocze a następnie do rowu, gdzie pojazd dachował. W wyniku zdarzenia kierująca nissanem doznała obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala, gdzie trwają jej badania.

czwartek, 13 październik 2016 15:02

Wyprzedzała ciągnik - dachowała. Wypadek na DK60.

Dzisiaj około 11.00 w miejscowości Zakrzewo na drodze krajowej nr 60 doszło do dachowania pojazdu marki nissan note.

Płoccy policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego prowadzili wczoraj działania Truck & Bus. Cel działań, to ograniczenie wykroczeń popełnianych przez kierowców przewożących ładunki jak i osoby, a w konsekwencji poprawa bezpieczeństwa na drogach.

Dzisiaj około 11.20 na Rondzie Wojska Polskiego w Płocku doszło do zderzenia samochodów audi i renault.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter