Facebook GooglePlus Twitter

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo (755)

Płoccy policjanci, pracujący nad sprawą oszustwa, do którego doszło metodą na oficera CBŚ ustalili mężczyznę, który oszukał pracowników jednej z płockich hurtowni na kwotę kilkadziesiąt tysięcy złotych. Mężczyzna jest mieszkańcem woj. zachodniopomorskiego.

Minionej doby doszło do jednego wypadku drogowego w Płocku przy ul. Grabówka, w którym zderzyły się dwa samochody osobowe. W wyniku wypadku ranna została jedna osoba. Doszło także do sporej ilości kolizji. W Płocku odnotowano aż 14 kolizji drogowych oraz w powiecie w ilości 9 kolizji. Do izby wytrzeźwień zostało doprowadzonych 10 osób.

3 września około godziny 17.35 na ul. Grabówka w Płocku doszło do zderzenia audi i peugeota.

poniedziałek, 03 październik 2016 06:42

2 wypadki i 2 rowerzystów rannych podczas weekendu!

W miniony weekend doszło do 1 wypadku drogowego w Płocku oraz 1 wypadku w powiecie. Doszło także do 16 kolizji w mieście oraz 8 w powiecie płockim. Zostało zatrzymanych 4 nietrzeźwych kierowców na ul. Jachowicza, Targowej, Kwiatka i Słowackiego.

Dzisiaj około 5.40 na skrzyżowaniu ul. 1-go Maja i Sienkiewicza doszło do zderzenia renaulta i opla. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący renaultem, 58 letni mieszkaniec Płocka, wykonując manewr skrętu w lewo z ul. 1-go Maja w Sienkiewicza, wymusił pierwszeństwo przejazdu kierującemu oplem, 42 letniemu mieszkańcowi Warszawy, który jechał na wprost ul. 1-go Maja w kierunku ul. Kolegialnej. W wyniku zderzenia kierujący oplem doznał urazu głowy,  został przewieziony do szpitala, gdzie trwają jego badania. Na miejscu występują niewielkie utrudnienia w ruchu, które mogą potrwać do godziny 10.00.

 

Do wypadku doszło 28 września na ul. Kostrogaj. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący samochodem ciężarowym scania z naczepą, wykonywał manewr skrętu w lewo, z ul. Kostrogaj na teren jednej z firm. Będąc w trakcie manewru, w tył naczepy uderzył jadący z przeciwnego kierunku ruchu samochód mitsubishi, którym kierował 19 letni mieszkaniec Płocka. W wyniku zdarzenia kierowca osobówki doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala.

wtorek, 27 wrzesień 2016 06:04

Kolejne rowery skradzione.

Minionej doby doszło do 4 kolizji w mieście oraz 6 kolizji w powiecie płockim. Nietrzeźwy kierowca został zatrzymany na terenie powiatu, w miejscowości Lipianki. Do izby wytrzeźwień zostało doprowadzonych 6 osób.

poniedziałek, 26 wrzesień 2016 10:07

103 wykroczenia podczas działań NURD.

Policjanci z Płocka prowadzili kolejne działania mające na celu poprawę bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu drogowego (NURD). Działania były prowadzone przez cały piątek.

poniedziałek, 26 wrzesień 2016 07:22

Wypadek i 20 kolizji. Miniony weekend okiem policji.

W miniony weekend doszło do 1 wypadku drogowego, 12 kolizji w mieście oraz 8 kolizji w powiecie płockim. Nietrzeźwi kierowcy zatrzymani w miejscowościach: Ciachcin i Brody Duże. Do izby wytrzeźwień zostało doprowadzonych 33 osoby.

Urząd Miasta Płocka W związku z zaistniałą sytuacją związaną z przekroczeniem norm benzenu w Płocku w nocy 21/22 września Prezydent Miasta Płocka Andrzej Nowakowski podjął decyzję o zawiadomieniu Prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa przez PKN Orlen.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter