Facebook GooglePlus Twitter

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo (782)

 

Minionej doby doszło do jednego wypadku drogowego w Płocku przy ul. Chopina. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący samochodem potrącił rowerzystę jadącego na przejeździe dla rowerów. Rowerzysta doznał urazu głowy i został przewieziony do szpitala. Płocka policja informuje, iż nie posiada informacji, aby obrażenia zagrażały jego życiu.

piątek, 21 październik 2016 08:46

Wjechał na czerwonym świetle i uderzył w autobus!

20 października doszło do wypadku w Płocku na skrzyżowaniu ulic Bielska z Mickiewicza.

piątek, 21 październik 2016 08:39

Włamali się do 3 mieszkań. Kradli biżuterię!

 

Minionej doby doszło do 3 włamań z kradzieżą do płockich mieszkań oraz skradziono odzież z zaparkowanego samochodu.

czwartek, 20 październik 2016 08:23

Wypadek busa! Czworo pasażerów w szpitalu!

Minionej doby doszło do jednego wypadku drogowego w miejscowości Wyszogród, 6 kolizji w Płocku oraz 2 kolizji w powiecie. Nietrzeźwi kierowcy zostali zatrzymani w Płocku na ul. Bielskiej i Kolejowej oraz na terenie powiatu w miejscowości Bielino gm. Słupno. Do izby wytrzeźwień zostało doprowadzonych 5 osób.

Dzisiaj około 10.40 w Płocku na ul. Bielskiej doszło do zdarzenia drogowego, w którym uszkodzone zostały łącznie 4 pojazdy. Sprawcą kolizji był mężczyzna, który w wydmuchiwanym powietrzu miał blisko 4 promile alkoholu.

W Komendzie Powiatowej Policji w Gostyninie prowadzone są poszukiwania za osobą zaginioną – 15-letnią Weroniką Szałwińską.

środa, 19 październik 2016 06:24

Włamali się do domu i ukradli... dekoder!

Minionej doby płocka policja odnotowała 6 kolizji w mieście oraz 3 kolizje w powiecie płockim. Do izby wytrzeźwień zostało doprowadzonych 8 osób.

wtorek, 18 październik 2016 06:05

Kolejna kradzież samochodu w Płocku!

Minionej doby doszło do jednego wypadku drogowego w miejscowości Parzeń, gmina Brudzeń Duży. Odnotowano 4 kolizji w mieście oraz 4 kolizji w powiecie. Nietrzeźwi kierowcy zostali zatrzymani w miejscowościach Sady, gm. Słubice i Siemienie gm. Drobin. Do izby wytrzeźwień zostało doprowadzonych 14 osób.

wtorek, 18 październik 2016 05:19

Uderzył w tył ciągnika. Dwie osoby w szpitalu!

17 października około godziny 16.05 doszło do wypadku na drodze wojewódzkiej nr. 559 w miejscowości Parzeń, gm. Brudzeń Duży.

W miniony weekend doszło do 4 poważnych wypadków drogowych w Płocku oraz powiecie płockim. Odnotowanych zostało 15 kolizji w mieście oraz 8 w powiecie płockim. Nietrzeźwi kierowcy zostali zatrzymani w Płocku, na ul. Morelowej, Gw. Ludowej i Kochanowskiego oraz na terenie powiatu w miejscowości Siecień. Do izby wytrzeźwień zostało doprowadzonych 26 osób.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter